| IlegalSmile a întrebat:

Vreau si eu niste status mai triste de regrete gen : "regret ca ti'am fost prieten/a." big grin Fundaa...

Răspuns Câştigător
| Hugsandkisses2 a răspuns:

Heei>big grin
Regret ca ti-am fost ca un ingerr pentru ca doar tu ai reusit sa ma condamni la suferinta si tristete!
Regret noptile in care stateam si vorbeam la telefon.noptile in care ma faceai sa rad.noptile in care credeam ca tu esti cea mai buna prietena a meacrying. Categoric m-am inselat
Va veni o data vremea cand in urma vei privi… ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii… dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca… "Asa a fost o data!"

Regret ca te-am facut sa zambesti cand tu meritai uracrying
Regret ca am crezut in tine. iaratama.nu s eva mai intamplastraight face

1 răspuns:
| camy20_2141 a răspuns:

Regret ca te-am iubit!