| Emilia23 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noii puppy dog eyes, va rog

3 răspunsuri:
| Emilia23 explică:

Funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)There's only 1 thing, 2 do, 3 words, 4 you, I LOVE YOU ♥!
2)You're my box with dreams!
3)Let's be happywinking!
4)''Are you okay?'', always the same question, ''I'm fine'', always the same lie!
5)E una dintre zilele alea nasoale, Ma gandesc la tine, Si ma doare.
6)Nu ma suporti? Scumpo ia un scaun si aseaza-te langa celelate zdrente care nu ma plac. Asteptati acolo pana cand o sa imi pese de ce credeti voiwinking!
7)Te straduiesti sa fii prost, sau e doar un talent?~ laughing
8)Cauta'ma! Chiar si cu cea mai banala scuza, dar, Fa'o!
9)Ştii ce-i frumos la fotografii?! Că rămân aceleaşi chiar şi atunci când oamenii se schimbă sad!
10)Unele persoane vor ramane in Inima noastra, chiar daca noi nu existam in a lor.
11)Pleci din viata mea? Ha ha ha. Iti chem un taxi? laughing
12)Nu te ignor, doar iti dau importanta pe care o meriti!
13)Lasa-ma in lumea mea ♥ du-te nu.ma astepta Pa Pa
14)Iertam unele persoane doar pentru ca, inca le vrem in viata noastra!
15)Cand intelegi ca nimanui nu'i mai pasa de tine, iti amintesti si de cei carora le pasa candva!
16)Nu stiu daca te iubesc, Dar stiu ca in fiecare minut, ma gandesc la Tine! :X
17)Trebuie sa-mi pese mai mult de mine. Câteodata sa faci rau, aduce bine.
18)->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare
19) Ia'ma de mana
Hai sa trecem peste toate impreuna!
20)Mereu s-a vorbit s-a criticat despre trecut Conteaza ce vei face azi nu ce-ai facut!
21) Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri
22) Chiar daca esti un copil, si te superi din orice, iubesc copilul asta!
23)Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu! laughing
24) Daca as putea sa ma intorc in trecut, unora persoane in loc sa le spun ''imi pare bine sa te cunosc!'' le'as da cate o palma
25)stiu, intotdeauna ti'a fost mai usor sa pleci decat sa ramai si sa incerci sa intelegi
26)ador barfele despre mine, aflu atatea chestii pe care nici eu nu stiam ca le'am facut laughing
27) Eu nu ma indepartez de persoane,
doar le inlocuiesc pe cele false cu cele adevarate!
28)unele persoane intr'o relatie sunt precum tom and jerry, se enerveaza, se bat, se cearta, nu sunt niciodata multumiti, dar nu pot trai unu fara celalalt
Fonditaaaa?! :*

| scrisoarededragoste a răspuns:

Cu mare drag :

http://www.youtube.com/watch?v=_wwo6vizC1w

Sărbători fericite Emilia!