| Freya0Elena a întrebat:

Vreau si eu o urare de la multi ani pentru diriga. Sa fie una emoționantă va rog!

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Cea mai emotionanta ar fi ca atunci cand intra in clasa sa va sculati toti si sa-i cintati Multi Ani Traiasca! ceva mai emotionant nu-mi pot inchipui.

| gemeni6226 a răspuns:

Am uitat ca e carantina si asta nu se poate nu stiu alte femei cum sunt dar eu ador dedicatiile muzicale(poate de aceea nu imi trmite nimeni :( ) deci iti recomand sa-i trimiti o dedicatie muzicala de exemplu asta imi place foarte mult:
https://www.youtube.com/watch?v=VZjxqxL9v1I