| MaliceThemen a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau un nokia 5800. Vreau sa imi povestiti drespre el happy nu linkuri sau copiate chestii, vreau doar sa imi povestiti parerea vroastra ( nokia 5800 xpressmusic ) fundahappy

Răspuns Câştigător
| Clauditza33 a răspuns:

Am avut si eu e super smecher telefonul! tine bateria, muzica se aude excelent de bine si tare, nu vei avea probleme cu el gen ca se blocheaza sau nu mai merge o aplicatie ceva d genu nu vei avea probleme stai lin.are si un aspect frumos.are multe optiuni de internet etc.iti zic ca e un telefon super ok! are multe calitati pozitive! eu zic ca merita banii acest tel...eu iti zic ca am avut si eu! acum depinde de tine eu ti'am zis despre el...:*

1 răspuns:
| LoveAngel223 a răspuns:

Un prieten de al meu a avut si i s-a spart ecranul fara sa ii fac nimic... dar este destul de ok