| AG a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca in Bacau, in afara magazinului de pe langa Luceafarul, mai sunt si alte magazine de instrumente muzicale. Daca da, dati-mi si o adresa. Fundabig grin

2 răspunsuri:
| gabriel21212 a răspuns:

Nu mai sunt da poti cauta si pe net poti gasi scrie de exemplu pe google la instrumente muzicale de vanzarewinking

| gabriel21212 a răspuns:

Nu mai este da poti sa il cumperi instrumente muzicale si de pe netwinking scrie de exemplu pe google instrumente muzicale de vanzare funda?