| KaterinaPetrova a întrebat:

Vreau si eu sa stiu pentru c e buna fundita la TPUlaughing) ca toti vor funda.sunt noua p aicibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

1. Ce-i fundiţa?
- răspunsul câştigător la o întrebare.
- este un fel de premiu care se oferă pentru răspunsul considerat cel mai folositor de userul care a pus întrebarea.
2. Cum se dă fundiţa?
- pui o întrebare şi primeţti mai multe răspunsuri.
- în dreptul fiecărui răspuns apare o fundă gri pe care , dacă apeşi , se face portocalie
- tu alegi răspunsul cel mai folositor şi apeşi pe funda din dreptul lui.
- pe ecran îţi va apărea o căsuţă în care va scrie: „Eşti sigur că vrei să alegi acest răspuns ca fiind câştigător?" şi tu apeşi pe „Da".
Cine primeşte fundiţa, primeşte şi 100 de puncte.
P.S. bine ai venit printre noi! kiss

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Funda = Medalie oranj = Raspuns castigator = 100 de puncte.
Este un fel de "Multumesc". In acest fel ii multumesti celui, care te-a ajutat cel mai mult, raspunsul caruia a fost cel mai bun, din punctul tau de vedere.
Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (in mod normal ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa dai clic pe "OK". E simplu.
Succes!

Citeste si Intrebarile frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ! Sigur, vei gasi multe raspunsuri si acolo. Numai bine!

| Malphas a răspuns:

Eu mi le prind în păr.

| Robert_2986 a răspuns:

Din cate am vazut, fundele iti ofera puncte, iar de puncte ai nevoie ca sa ...nu stiu exact, dar cand aduni un anumit numar de funde devii Expert TPU.