| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un nume pentru TPU [artistic]batting eyelashes

6 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

RectalBleeding

| DarkBlood32 a răspuns:

Foloseste si tu ceva mai atragator, gen traficanta dar nu din astea xdeyuttzaaa_89576896 ca pe TPU nu prea atrage.
Foloseste ceva, fara xD, fara >3, fara x...iix ca nu atrage deloc, sau sa faci de exemplu anitzza_5442 ca nu atrage membrii.
Ceva de exemplu
TraficantaDeInghetata
TraficantaDePisici
Sophiesticata
HopaSus
DamiPapucii laughing

Acestea atrag.

| wforweirdo a răspuns:

Aforartistic. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Cocolinnutza a răspuns:

Glows,FallsColors,MyImaginatyon,MysteriousGirl,HeartLove,BrightStar,HappinessMatters(sau fara Matters),Chilohood,OriginalHeart,Adrift In The World,LightsOFF,SininghStar, DropOFcolor, LittleHope, Prodigy, ButterflyColors. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| flori200116 a răspuns:

CrBl2012,JuStInA... www.nume-artistice.ro