| alexandra98flory a întrebat:

Vreau si eu va rog niste comedii bune! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Care ar putea fi mai frumoase decat O scrisoare pierduta si O noapte furtunoasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mr bean in vacanta

| JulyStorm a răspuns:

Mie imi place umorul negru, asa ca ma amuza teribil "Familia Adams". L-am vazut de vreo 10 ori.

Daca vrei un serial f f funy, uita-te la "The Big Bang Theory". E demential!

| alina508 a răspuns:

Mie imi place Nea Marin Miliardar este despre Nea Marin, un simplu om din Olt, pleaca la mare pentru cateva zile de relaxare. Ajuns la mare, nepotul sau, care lucra la hotel il cazeaza in cea mai buna camera, unde era asteptat un miliardar, Dl Juvett, care anuntase ca intarzie. Datorita asemanari cu dl. Juvett, Nea Marin se trezeste in postura de miliardar. Astfel ajunge sa aiba legatura cu presa, mafia, viata de lux. Acesta rezolva totul ca la el in sat gandindu-se tot timpul la Veta, sotia sa. Nu dupa mult timp apare si Veta, care se duce sa isi ia sotul inapoi acasa, insa ea il gaseste in bratele alteia. Actiunea este formata din tot felul de situatii din care Nea Marin iese cu bine.

| alina508 a răspuns:

Trei frati de belea e tare sopeeer...Un basm modern care are drept eroi trei frati - un gunoier, un hingher si o telenovelista - veniti in capitala sa-si faca un rost in viata. Pe fondul povestii de dragoste dintre mezin si fiica unui bulibasa, cei trei ajung fara voia lor in lumea palatelor tiganesti si, asemenea personajelor din povesti, trebuie sa treaca prin trei probe de foc pentru a demonstra ca sunt demni sa intre intr-o familie nobila. Ce nu stiu ei este ca bulibasa ii foloseste pentru a-si duce la bun sfarsit planul de imbogatire rapida...

Vor reusi oare cei trei frati sa demonstreze inca o data ca orice poveste are un final fericit?

| ukissme a răspuns:

... mr bones... singur acasa. laughing)))
cele mai bune comedii
dar incearca mr bones e mortala... cum se zice e "beton'" neh nu e beton.e ciment laughing))