Vrei o masa cu cantec?

Daca ai senzatia ca-ti lipseste ceva atunci cand stai la masa sau ca la petrecerile tale, lumea ar putea fi ceva mai animata, am descoperit niste pahare tare amuzante care ar putea fi solutia ideala pentru tine.

Ce fac ele? Canta. Fiecare gradatie corespunde unei note muzicale, iar atunci cand umpli paharul cu vin si iti plimbi degetul pe marginea lui, el va canta. Dintr-un set de 12 pahare, iese-o melodie si distractia e asigurata.

Va trebuie si voua pahare muzicale sau ramaneti la paharele umplute cu apa si lovite de lingurite?

Alexandra - TPU

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Grozavă idee.
Și mie îmi place să cânt la pahare, dar folosesc de obicei câte unul. O activitate foarte plăcută și distractivă...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu. Vreau o masă la mc donald s

| kristy10 a răspuns:

Sincer nu

| Brâncuşi a răspuns:

Plăcut şi totodată amuzant!

| Anonima264 a răspuns:

Distractiv!

| Slendăriț a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre aceasta idee...