| anonim_4396 a întrebat:

Vreu sa imi pun un status cat mai cool. si fitos oare cum tongue. ma pueti ajuta voi? va rog? vreau sa fac si in ciuda unor persoane big grin

7 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

M-am nascut sa fac fite, nu sa ti le suport tie!

Ca tine gasesc mereu in Recycle Bin. Ca mine nici pe Google.

Când m-am despărţit de tine parcă am renunţat la mâncarea de post. ai fost doar un cântec trist care era cântat şi prost

De ce să mă înec în lacrimi şi să nu dau aceast mesaj de despărţire când pot să încep să studieaz iubirea adevărată şi să învăţ ccuvantul "feicire".

| vintageheart a răspuns:

Sunt o fata cu tupeu
Si fac numai ce vreau eu

Asa isi puneau colegele mele la status. Sper ca ti se pare destul de fitoslaughing

| Doa'Do a răspuns:

>Si totusi ma vezi online? Eu zic ca esti chior.Nu raspund la oricine.

| KLU a răspuns:

Nvm.tpu retard...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o mica finete invidiata de multe zdrentewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un status tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fitze gesturi si tupeu ...asta e talentul meu tonguetonguetongue