| Umbra3 a întrebat:

Ziceti-mi si mie ceva va rog deci:am furat contul la unu la metin2 de exemplu si ala zice cami da ban pe ip(eu avand ip dinamic si chiar ip din alta tara)si ala zice ca a bagat in caracteru lui aproape 200 euro adica vreo 9milioane are ce sa-mi faca ala mai mult decat ban pe ip? Ca asa am bagat si eu 4 milioane in metin2.ro de ex si cand mi l-a furat cineva un noob contul m-a durut undeva...ce poate sa-mi faca ala, sa sune la politie si sa zica:alo politia mi s-a furat contul la metin2laughing))rolling on the floor) va rog sunatil pe GMbig grin...ca ala tot abereaza ca imi da ban ca ma gaseste avand in vedere ca ala e in capatu celalalt al tarii si nici nu stie unde staulaughing)! Ce naiba ce se intampla pe net pe net ramane corect?laughingbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai iti da ban pe ip, iti baneaza toate conturile de pe care ai intrat pe acel ip, dar ip se schimba daca e dinamic la fiecare reconectare a internetului...
nu are ce sa faca...nu da nimeni 2 bani pe contul lui dintr-un joc virtual, probabil i s-a furat tot din neglijenta lui...

2 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Da... Nu te pot contrazice! Esti un fell de Hacker... Si ce-ti poate da in afara de ban?
Nu-ti face nimic. Cum tie t-ai furat un "noob" contul, tu ce i-ai facut?
La Metin nu ma pre pricem dar sa zic asa un fuckoff care e destul de periculos... Mai bine iesi de pe serverul ala si-ti cauti altulbig grin

| Umbra3 explică:

Nu de fapt i-am luat la un fraier mucos la microvolts un cont de 51 si ala tot zice ca maicasa e judecatoare si tacsu politist si nahh creka te prinzi si tu de aici...ma rog pe mine ma apuca rasu numai cand il aud si vad ce scrielaughing)copii din aia mici de abereaza la greulaughingwinking