| TrendyHedgehog a întrebat:

Zilele trecute a venit o fata la mine la scoala de la agnetia de modele everest.Si a chemat unele fete la agentie ca sa faca primul casting.Eu m-am dus la agentie si mi-au spus sa vin si la al 2 lea casting si au spus sa vin in costum de baie ca sa vada daca am vreun semn din nastere etc.Problema e ca eu nu sunt chiar grasa am 1, 70 m si 58 kg dar am o cicatrice la picior si vergeturi pe langa fund.Si eu chiar vreau sa merg mai departe dar nu stiu daca dupa ce o sa vada "defectele" o sa ma mai cheme.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu du-te! N-ai vazut-o pe Kate Moss in ce hal e sau Naomi Campell? Daca ai corp bun si o fata interesanta,te vor chema, poate nu acum, dar te vor avea in vedere.Vergeturile trateaza-le cu crema Nivea cu Q10, de cate ori faci baie unge-te pana se absoarbe.OK?