| AlexDorinel a întrebat:

Am vazut o stire care zice ca Pana intra la conducere Joe Biden, vor murii 70000 Americanii, ce parere aveti?

Apropo cand intra joe biden la conducere?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
12 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In ianuarie 2020. Daca nu se lungesc procesele intentate de Trump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 ianuarie

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai da, o sa moara de Covid si alte cauze, nimic senzational.winking

| mgtow a răspuns:

Daca vaccinul e letal o sa moara multi oameni, vedem noi in timp, daca vaccinul e obligatoriu atunci tragi semnal de alarma si te rogi pentru viata ta. Se zice ca biden e membru masonic sau clanul iluminatiilor, pana nu se vad voturile reale la investigatiile lui trump nu stim daca au fost manipulate sau nu

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ar fi mare mirare, avand in vedere ca media lunara pana acum este de cca 29.000 morti si pana la investire (20 ianuarie 2021) mai sunt 2 luni si 7 zile.

| Lucian4 a răspuns:

Stirile sunt subiective cand vine vorba de statistica si sondaje

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă intră, în 21.01. 2121.
Dar mor și cu și fără el. Iar dacă intră, fără vaccin va fi la fel, căci nu se sperie covidul de Biden,

| Furnicuta000 a răspuns:

In fiecare zi mor oameni, e normal, cateva mii sau cateva zeci de mii zilnic (fie ca mor de la diferite boli, de batranete, in accidente, de la covid etc) deci e logic ca peste cateva luni se vor strange 70.000, poate chiar mai mult, avand in vedere ce populatie are SUA

| goguPatent a răspuns:

Posibil. Din ce se vedea stiri SUA nu ia masuri cine stie ce de protectie. Asa ca totul e posibil

| sierra1 a răspuns:

Oficial, mandatul prezidențial se încheie la 20 ianuarie 2021, fă o medie de 1000 morți pe zi (și chiar atâta e), și acolo ești, care-i problema?

| NoisyLight a răspuns:

Cred că 70.000 au crăpat doar în clipa în care au văzut că boșorogul Joe a câștigat alegerile. laughing

| Balalau95 a răspuns:

Vrei sa spui "pe fata", cand un senil ajunge la conducere, nu el conduce, ci altii din spatele lui
si E SENIL, nu iti prezinti fata ca fiind BAIATUL care a murit cu, cativa ani in urma si dupa aia cineva, ORICINE, te crede sanatos mintal

insa presupun ca e mai bun decat un Trump care e nazist, rasist, IMBECIL (hai sa bagam desinfectante direct in oameni) anti-ecologie samd