| Forza4Milano a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Biden?

4 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Raul mai mic, adica asta cand vine si te f+u+t+e te fu+te mai incet si cu multa rabdare fata de cei care au fost inaintea lui. Intelegi ce vreau sa zic. https://www.youtube.com/watch?v=pXZVW8-0TDU&ab_channel=AravindIceskater

| mastadont a răspuns:

E mai bun ca trump în orice caz. Cred că va fi un președinte capabil pentru că lucrează la casa albă de mult timp și e familiarizat cu sistemul.

| isemilia a răspuns:

Sincer nu stiu. In general uit ca exista, desi e totusi presedintele SUA. Mi se pare putin suspect cat de linistit e totul, insa poate e de bine

| CassiusAlexander a răspuns:

Răul mai mic.