| AlexDorinel a întrebat:

Cand ajunge tulpina Indiana in Romania?

Vad ca a ajuns deja in Italia si Marea Britanie, deci ar trebui sa ajunga si la noi.

Nu de alta dar vreau sa se inchida scolile(mai e doar o luna de scoala stiu).

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

rolling on the floor da, si eu ma bucur ca e pandemie si pot lucra de acasa big grin
nu ca mi-ar pare bine ca sunt oameni bolnavi, dar, cum nu pot sa fac nimic in privinta asta, atunci, de ce nu? big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Deja s-a decis, toata lumea merge la scoala dupa mini vacanta asta! Gata s-a terminat cu statul acasa!