| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Daca o clasa este supendata(adica a intrat in online)ce termen are, adica cand va iesi din online?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| joghu22 a răspuns:

8 zile.

7 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

8 zile dacă ești de acord să faci test sau ești vaccinat, altfel 14 zile.

| Celcestietot a răspuns:

Opt zile daca ai vaccinul, iar fara, in 14 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar trebuie sa faci scoala fizic rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Nimeni nu stie, fiindca nu au idee cati elevi sunt infectati si cat va tine carantina. Se va anunta uletrior daca este 14 zile sau 30 de zile.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru anonim_4396):

M-am referit la o clasa...Eu da vreau fizic dar esti prea redus mintal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adrian_Doaga_2001):

Atat de redus incat stiu sa scriu corect gramatical! Sper sa fie contagioasa boala mea! laughing
P. S. : Vad ca ai modificat intrebarea ahahahah

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru anonim_4396):

Nu am modificat nimic laughing) esti atat de retardat in cat incepi sa vorbesti aiurelii...