| Nita_Bogdan_Eduard_1993 a întrebat:

am si eu o intrebare.Ce se intampla daca nu participi la nicio ora online si nu trimiți nicio tema? Rămâi repetent sau pur si simplu nu se intampla nimic?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Rămâi prost. Clasa o treci oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,din cate am citit nu se vor lasa elevi repetenți sau corigenți! Profesorul tot iti va pune o notă sa incheie media, iti pune cat meriți, pe munca ta!

| Priceputeanu a răspuns:

În acestă situație sunt mulți elevi fără acces la internet, din familii foarte sărace. Din câte înțeleg, s-ar încheia mediile cu notele avute până să intervină situația de urgență.

| Întrebător110 a răspuns:

Nimic.îți trece media de pe primul semestru