| Dismally a întrebat:

Un numar de inteligenti si-au dat ei seama ca toata treaba cu pandemia ar fi o conspiratie si ca Bill Gates vrea sa le implanteze cipuri prin vaccinul anti-virus... Inteleg de ce se feresc de vaccinari, dar as intreba: ce faceti daca daca va baga cipuri in shaorma cu de toate? big grin

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
63 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Geniala intrebare!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci aici m-ai lovit unde ma doare (la partea cu shaorma). Dar si daca ar fi asa... eu tot as manca thinking

Da... pai lumea vorbeste, ce sa le faci. Poate s-au plictisit de celelalte teorii "obisnuite" si adopta altele mai noi laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cica si la biserica la împărtășanie o sa de cipuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vedea la stiri "șoc și groază in România. Nu mai exista oameni supraponderali" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saracu' Bill, deja a declarat de o gramada de ori ca nu exista nicio legatura intre vaccin si o monitorizare prin cip a oamenilor laughing, dar da...sunt multi care cred in teoriile de genul. Am vazut ca deja sunt multi comedianti care au abordat subiectul asta. big grin

| Dismally explică (pentru Iote):

Multumesc happy

| Dismally explică (pentru DoarBogdan):

Da, pai toata lumea stie deja ca Pamantul este plat laughing

| Dismally explică (pentru suntserios):

Acolo nu se prind ca este locul sfant big grin

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Ori ar muri subnutriti cu totii laughing

| Balalau95 a răspuns:

Hai sa iti dau o chestie mica, la care sa te gandesti: daca ar fi cip in shaorma, atunci stomacul l-ar arde cu acizii digestivi
asa ca
hai, mai ia un pahar, dupa asta o sa vezi ca viata e frumoasa si nu dementa asa cum o vezi acum cand nu esti baut indeajuns rolling on the floor

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Cred ca l-au confundat cu Elon Musk care implantase recent un cip in capul unui porc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Daaa, traiasca Cyperporcu'! laughing

| Dismally explică (pentru Balalau95):

Nu prea tine teoria ta, sucul gastric nu poate topi metalul sau plasticul laughing

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Oricum cred ca are un IQ mai mare decat ei acum laughing

| Balalau95 a răspuns (pentru Dismally):

Rrrrright, nici daca e MICRO cip?!?

dar, hai sa consideram perfect valabila afirmatia ta, CAT TIMP V-A STA in tine?!?
poate intre 2 si 8 ore, dupa care te duci la veceu si il faci cadou sistemului de canalizare tongue

deci tot o tampenie e ideea de microcip in shaorma big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Ahahaha,cu siguranta! laughing

| Iote a răspuns (pentru Balalau95):

Mai trebuie sa citesti. Sucul gastric (acizii digestivi) nu dizolva chiar totul.

| Balalau95 a răspuns (pentru Iote):

Am scris mai sus pentru Dismally tongue

| Dismally explică (pentru Balalau95):

Va sta suficient timp pentru a te convinge sa-ti faci vaccinul big grin

| Drimmero a răspuns:

Sunt curios de unde a pornit toata circoteca asta cu Bill Gates, de unde au dedus ei ca el comploteaza impotriva umanitatii, de ce tocmai el?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru ca omul are mai multe organizații pe care le finanteaza si care se ocupa cu cercetarea in domeniul medical si al vaccinarii. Si mna, de aici...

| Romanul1985 a răspuns:

La asta m-am gândit si eu
Dacă Bill Gates vrea sa cipeze populația oricum va reuși ca nu numai prin vaccin se poatewinking

| Dismally explică (pentru Drimmero):

N-am idee, probabil este unul dintre putinii miliardari de care au auzit.

| Romanul1985 a răspuns (pentru Dismally):

Nu inteleg pe cei care susțin teoria asta cum ca Pământul ar fi plat
Dacă ii ceri sa demonstreze acest lucru nu pot
Is prosti de-al bineleawinking

| Dismally explică (pentru Romanul1985):

Eu spun ca ar fi o conspiratie intr-o alta conspiratie, adica ii face sa se fereasca de vaccin cand microcipurile sunt bagate in mici si bere la pet big grin

| GabiDumitrescu a răspuns:

Astia nu maninca shaworma breh, ca ei sunt crestini daci adevarati! Maninca ierburi sa se pregateasca pentru pribegia cea de pe urma... tongue

| Romanul1985 a răspuns (pentru Balalau95):

Da poate le face "Bil Gheits" rezistenti la aciziwinking

| Dismally explică (pentru Romanul1985):

Lasa ca sunt altii de o mie de ori mai nebuni, au niste teorii de nu-ti poti imagina happy

| NoisyLight a răspuns:

Vor criza la maxim, fiindcă cipul te lasă să bagi ditamai shaorma în tine, dar odată ajunsă în stomac el o va transforma într-o ciorbă rădăuțeană, plus un gulaș ca la mama acasă. Îți dai seama ce teroare pe capul lor? Dumniezo cu mila. laughing

| Romanul1985 a răspuns (pentru Dismally):

As spune ca i-a innebunit carantină dar din ăștia erau si mai demultlaughing