| 4evergentleman a întrebat:

Credeți că Bill Gates este responsabil sau a făcut jocurile cu pandemia Covid, hrana modificată genetic, țânțari modificați genetic eliberați sa îmbolnăvească și să producă o noua pandemie?
Uitați acest link unde se aprobă că țânțarii au fost literalmente modificati genetic
https://www.factual.ro/......i-genetic/

Sunt atacuri la adresa lui privind virusurile mortale nedovedite sau credeți că el e capul răutăților pentru depopularea oamenilor?
De ce afirma el înainte cu câțiva ani să apară acest virus Covid că va scoate sute de milioane de vaccinuri,că nu știu ce planuri avea el cu vaccinurile,nu cumva făcea aluzie la vaccinurile anticovid? Sunt doar supoziții că el e capul răutăților sau chiar acest om este malefic și vrea să ne extermine voi ce părere aveți? Adevărul absolut nu cred că îl deține nimeni dar spune-ți din perspectiva voastră un punct de vedere / o părere!
Cine credeți că e de fapt capul răutăților,e clar că sunt mulți implicati și că se mușamalizează dar cine credeți că este sau sunt psihopatii care vor sa ne facă rău,extermine prin orice mijloace?
Despre inundații,cutremure,cataclismele astea ce te lasă perplex in ultimii ani credeți că sunt fenomene naturale sau provocate tot de om de proiectul HAARP?
Eu nu cred că acest virus Covid a fost întâmplător adică pandemia,părerea mea este că e un virus artificial creat de mana omului în laboratoarele Wuhan că de acolo sa împuțit treabă cu acest virus pe toată planeta,eu cred că pandemia s fost organizată, bine pus la punct cu multi ani in urma, greu de crezut că ar fi o coincidență, mai ales că de când Putin a declanșat "războiul" in Ucraina nu prea mai a murit nimeni de Covid nici nu mai s-a difuzat nimic legat de acest subiect și nici acum nu se moare și nu mai se îmbolnăvește lumea și nu se mai mediatizează acest subiect și pare cam suspect că un virus de asta nu are cum să dispară complet in câțiva ani în 2-3 ani, durează munți ani ca un virus de tipul Covid să dispară complet nu 2 -3 ani părerea mea! Nu am cunoștințe eu in acest domeniu nu sunt foarte documentat dar va întreb pe voi ce părere aveți despre tot raul care ni se întâmplă în ultimă vreme? Că din 2019 viața noastră s-a schimbat complet numai de nenorociri dam, viata noastră nu mai e la fel!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Se stie din martie ca virusul a fost facut de om si eliberat accidental din Wuhan. Bill Gates nu a a vut nicio legatura aparte faptul ca a donat milioane, dar asa e pa noiz, facerea de bine e f***** de mama. Tiriac cat a donat ca sa ajute in pandemie? Exact, 0 lei. Dar de la un popor needucat ca romanii nu poti avea pretenții. Ei vad doua clipuri cu conspirații si se cred experți in biologie si virusologie.