| troleibuz a întrebat:

V-ati testat de COVID19? Cum a fost?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu m-am testat pentru ca nu am simptome și ma simt bine. Și nu as da atâția bani pe un test.

Răspuns utilizator avertizat
| RaresDauci a răspuns:

Da a iesit pozitiv

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Excalibur09):

De unde tot apăreți? Zilnic e cate un imbecil din asta care nu crede pana ii moare cineva din familie.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Excalibur09):

Cum sa fie adevarat. 12 mil de oameni tușesc de la praf si altii 500k se prefac morti. A da si 200 guverne au pus la cale împreună cea mai mare teorie a conspiratiei. Noroc cu *** spataru excalibur de pe TPU ca i-a dat in gat.

| User4352 a răspuns (pentru Excalibur09):

Frate,te rog nu te chinuii cu el,nu pricepe, are IQ pe minus, crede-mă ca m-am certat cu ăsta mult si nu pricepe, e ca un om fara creier, nu te chinuii ca iti pierzi timpul cu astfel de imbecili cu ii place lui sa ii zică