Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care-ar fi cadoul ideal pentru jumatatea ta de Dragobete?

115 răspunsuri:
| Adrianascumpica98 a răspuns:

Cadoul ideal ar fi : o butelie de vin si o inimioara mare cu o poza cu noi doi imprintata pe ea.kiss :X

| motaaurelia a răspuns:

O seara romantica

| robess a răspuns:

O cina romantica la un restaurant si un te iubesc ♥!

| IFAA a răspuns:

Inima si dragostea mea!

| BubuuLoree a răspuns:

Set pandantive cheie si inimioara

| onedirectionforever a răspuns:

Iubirea mea infinita este de ajuns!

| Cory_Corina_1974 a răspuns:

Sa fim impreuna doar noi doi, sa o petrecem asa cum stim noi

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

O cină romantică pregătită în totalitate de mine, după care toată seara să o petrecem împreună şi să ne iubim mult!

| Zabaleta a răspuns:

Un trandafirwinking

| lacramioara123 a răspuns:

Cea ce-i place persoanei iubite + o declaratie de dragoste.

| Ioana6 a răspuns:

Inima mea si o cutie de bomboane cu cea mai buna ciocolatawinking

| Cristinik_Cristina_1991 a răspuns:

Un sarut si o imbratisare

| EneRomica98 a răspuns:

Eu si iubirea mea pentru ea

| dinartistul a răspuns:

Ghiocei, ori un buchet de flori si o cina la un restaurant.

| 88 a răspuns:

O floare!
Eu personal consider ca orice cadou atat timp cat e din inima face mai mult ca si orice cadou material existent!

| teo2 a răspuns:

O poza cu amandoi pusa intr-o rama mare si pe spate scris un mesaj de dragoste. :X:X:X

| Dobre_Dumitra_Daniela_1990 a răspuns:

O seara de ne uitat

| MnaMada a răspuns:

Un tablou cu noi doi, facut pe panza(manual) cu servetele, pietre, ziare, acrilice etc.

| Suslac_Corina_1966 a răspuns:

Fiind din peninsula, cred ca l-as scoate la o plimbare cu gondola. Dar noaptea.

| anonim1112222 a răspuns:

Eu cred ca cel mai mult si cel mai mult o femeie ar prefera sa fie ceruta in casatorie, depinde de ea si de varsta voastra.:*

| Deea_AndreeYa_1998 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care l-as putea oferii intr-o dimineata superba de Dragobete ar fi toata dragostea mea! Desi stiu ca o are in fiecare zi, nu are nevoie de cadouri sa fie fericit si nici de altceva, are nevoie de mine.Cu toate acestea i-as oferii o inimioara de plus care sa ii aduca aminte de copilarie mereu facandu-l sa uite de griji si probleme dar si un sincer TE IUBESC! Zilele speciale se trateaza cu fapte speciale pentru persoane speciale.

| Monos_Anila_1990 a răspuns:

Ciocolată belgiană, șampanie și lumânări în formă de inimă (la malul mării când apune soarele)

| Geambazu_Raluca_1992 a răspuns:

El spune ca daca petrece timpul cu mine e suficient.Iar eu am grija sa adun in camera tot felul de bunatati(dragostea trece prin stomaclaughing)

| papushikoo a răspuns:

Parfum

| Menytta a răspuns:

O motoreta sau ATV.

| crinuzelu a răspuns:

O sarbatoare a primaverii, consider ca ar trebui serbata ca atare. Probabil cel mai frumos cadou ar fi un buchet de toporasi si ghiocei.

| electriz_5392 a răspuns:

Un vibrator

| Louise_Pretty_1983 a răspuns:

O cina romantica