Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care-ar fi cadoul ideal pentru jumatatea ta de Dragobete?

115 răspunsuri:
| xXaNdR3ea a răspuns:

O imbratisare calduroasa si un Te iubesc este cel mai frumos cadou.Pana la urma este doar o zi ca toate celelalte.Nu trebuie sa ne facem cadouri doar de dragobete.In fiecare zi ar trebui sa fie ca in ziua de dragobete.

| Biia_Biia_1999 a răspuns:

Ceva simbolic; de exemplu o inimioara personalizata cu fotografia noastra

| Brunettka a răspuns:

Ceea ce i-ar placea lui

| andreeaele27 a răspuns:

O rochie rosie pe care sa scrie te iubesc

| Fallulah a răspuns:

Fiindca in MD si pe 14 se sarbatoreste, i-am cadonat iubitului o cana pe ea fiind ilustrata o poza de-a noastra si pe careva inimioare erau scrise niste cuvinte de dragoste.Sa primit ca cei care fac comanda au facut cana in cinstea acestei sarbatori. Prietenului i-a placut foarte mult cana. Un detaliu interesant este ca in general cana e neagra insa cind torni apa fierbine se face alba.

| Tone_Andrei_1995 a răspuns:

O inima foarte mare si un mare "te iubesc " big grin

| OpreaFlori a răspuns:

Mhm...pai pentru El cadoul ideal sunt eu si inima mea care ii apartine

| Elena160191 a răspuns:

O cina romantica...

| Radu_Delia_1991 a răspuns:

O cerere in casatorie

| Odessa1941 a răspuns:

Pe mine, pentru tot restul vietii\

| dededeeaa a răspuns:

Un buchet de flori, o poezie si o ciocolata thinking laughing.

| PS_Gabriela_1996 a răspuns:

O inimioara cu poza noastra!

| Onofrei_Georgiana_1998 a răspuns:

O imbratisare si un te iubesc happy

| Ioana_Mateescu_1973 a răspuns:

Un vin romanesc.

| Mariana_Rodica_1969 a răspuns:

O vacanta in Egipt sau in Paris! Ar fi frumoasa si una in Brasov, doar avem o tara minunata!

| Stefanescu_Cosmina_1985 a răspuns:

Cadoul perfect ar fi sa ii spun ca bebele ce noi îl asteptam este fetita, pentru ca își dorește enorm!

| Rusu_Antonela_Cristina_1972 a răspuns:

Avand in vedere ca e si ziua mea de nastere tot atunci, o cina romantica impreuna cu sotul meu ar fi cadoul ideal pe care as putea sa-l ofer jumatatii mele de Dragobete.

| Marius_Marius_1977 a răspuns:

Cred ca Inima mea este un cadou pretios si special

| Gabriela_Kovacs_1980 a răspuns:

O cina romantica

| Mihaela_Si_Costel_Preutescu_1979 a răspuns:

Sa fim sanatoase atat eu cat si fetita lui
:*

| Pitis_Ioana_Victorita_1992 a răspuns:

Toata dragostea ta big hug!

| Negurita_Diana_2000 a răspuns:

Un buchet de ghiocei ca simbolistica a legendei.

| Iuliana_Brj_Agafitei_1997 a răspuns:

Faptul ca ma aree pee mine e cel mai frumos cadou. big grin