Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce castel i-ai construi jumatatii tale ca sa ii arati cat de mult o iubesti?

178 răspunsuri:
| Liviu_Tanase_1988 a răspuns:

Un castel luminos, alb, impecabil de la un colt la altul cu multe lucruri pufoase si speciale, cu amintirile noastre peste tot! o casa unde el sa se simta ca in paradis... o casa a noastra!

| Bogdan_Virlan_1994 a răspuns:

Mai intai as intreba-o.

| Ivan_Roxana_Ludmila_1989 a răspuns:

Nu conteaza constructia propriu- zisa ci gestul si efortul pe care il faci.

| andreutta a răspuns:

Un castel construit din petrele cu care au aruncat altii in noi, si peste care am trecut impreuna

| AdreAndreea a răspuns:

Eu i-as construi un castel printre stele deoare ce iubirea mea pentru el este precum universul, infinita.

| anddra59 a răspuns:

Un castel medieval

| Vasile_Denisa_1989 a răspuns:

I as construi un castel din marmura si aur, o gradina plina cu flori si l as astepta intr un pat de flori in forma de inimioara pentru a i declara dragostea mea sincera si pura si a i ma darui intr un totul si sa ne fie martore dragostei noastre luna si cu stelele

| CioCoOo a răspuns:

Un castel cu cate o poveste in fiecare coltisor, intamplari traite de noi, fotografii, lucruri, amintiri care le-am trait happy

| Doris123 a răspuns:

I-as construi un castel pe gustul lui, in tara lui preferata.Un castel plin de iubire, intelegere, respect si sinceritate.

| CoDaTuL a răspuns:

Eu ia-s-i construi un castel unde sa stam numai noi 2 happy

| Lilleh a răspuns:

Nu i-as construi un castel, ne-am construi un castel ca sa ne aratam cat de mult ne iubim.Construirea castelului inseamna ca poate fi o simpla camera simplista unde noi o transformam in castel, simpla noastra existenta.

| Dany_Daniela_1994_N085 a răspuns:

Un castel plin de dragoste, iubire, sinceritate, fidelitate

| Neagu_Alisa_Si_Vyo_1985 a răspuns:

Unul plin de dragoste si iubire.Numai pentru noi doi

| Laurentiu_Stefan_1971 a răspuns:

Pot sa-i arat ca o iubesc si intr-o coliba

| aduk a răspuns:

Un castel din cristal si pierte scumpe cu acoperis de flori colorate si frumos mirositoare iar in interior o fantana arteziana din care sa tasneasca apa dragostei.

| Zamfir_Dumitra_1956 a răspuns:

Un castel fierbinte cu dragoste profunda.

| Sardothien a răspuns:

Un castel de turta dulce!

| Ghitiu_Gabriela_1999 a răspuns:

Unul care pe dinafara sa nu arate bine, dar pe dinauntru sa fie ceva frumos, cum nu a mai vazut si asta ca sa ii explic ca dragostea pe care o port pentru el nu o poate vedea, dar in interiorul meu exista!

| tpu132 a răspuns:

Nu am jumatatea mea

| Bica_Elena_1998 a răspuns:

Nu cred ca este nevoie sa ii fac un caste ca sa isi dea seama ca il iubesc.

| lavinia_5425 a răspuns:

Unul extremem de incapator! in forma de inima.

| Crinuta_Galan_1961 a răspuns:

E suficient sa-l iubesc sincer, fara sa-i construiesc nimic.

| AmbrozieAlin a răspuns:

I-as face cel mai frumos castel din lume.

| Mihalascu_Valentina_Andreea_1994 a răspuns:

Un castel numit Familie! happy

| Denisa_Denisuta_1997 a răspuns:

Un castel numai din inimioare

| Dumitru_Ana-Maria_1998 a răspuns:

Un castel vintage, dar primitor si iubitor