| anonimul a întrebat:

1)Cine are la vanatoarea de vampiri insignele, tarus, scut, tulpina de trandafir, carte de vraji, puterea vrajitorului? dau la schimb pentru insigna"usturoi"

ID: Yo_Love_Steaua576

7 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

laughing nimeeni

| Диана a răspuns:

Exact!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dublura la "Soare", "Apă sfinţită","Apă sfinţită" si imi trebuie "Scut","Tulpină de trandafir","Carte de vrăji","Săgeată de argint"
Cine are la schimb, sa imi trimita un mail la ingrid_ini@yahoo.com!
Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu tulpina de trandafir o dau pe apa sfintita... vladone_Thebest@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CINE AR
"Tăruş","Scut","Usturoi","Tulpină de trandafir","Săgeată de argint","Soare","Puterea vrăjitorului" DAU PT. OGLINDA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut "Apă sfinţită","Carte de vrăji","Puterea vrăjitorului"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau scut 1C0B89A9B1 pentru usturoi