| Sconcsiş a întrebat:

Am la vanatoarea de vampiri sa dau la schimb sageata de argint. Cine vrea sa facem schimb? Mai am nevoie de: "Apă sfinţită","Tăruş","Usturoi","Tulpină de trandafir","Carte de vrăji","Oglindă","Puterea vrăjitorului"

4 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Am eu oglinda si apa sfintita dar iti dau codurile pe privat. Dar sa-mi dai si tu codul pentru Sageata de argint, tot pe privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu usturoi, baga-mi id in lista de mes sa iti dau codul precyous_girl98

| Aniia a răspuns:

Am apa sfintita si puterea vrajitorului. Asta e idul meu : blue.styl3

| ADYX009 a răspuns:

! vreau eu usturoi! am puterea vrajitorului, carte de vraji, apa sfintita, tarus,