| anonimul a întrebat:

Cine are la vanatoarea de vampiri insignele, tarus, scut, tulpina de trandafir, carte de vraji, puterea vrajitorului? dau la schimb pentru insigna"usturoi"
ID: Yo_Love_Steaua576

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de dat la schimb 3 usturoi, 4 tarusi, un soare si o oglinda.

id: popescu_vlad22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo_Love_Steaua576

| leonis a răspuns:

Cine are la vanatoarea de vampiri tarus? Dau la schimb apa sfintita sau oglinda.

| bobleanca a răspuns:

Cine are usturoi, apa sfintita, tulpina de trandafir si sageata de argint? dau scut...va rog

| madalindj a răspuns:

Am eu insigne Apa:1669F5600E 11AFDC600E Oglinda; 16BA816010 Soare:10D9FE3C08