| anonim_4396 a întrebat:

1.Daca,in timp ce ma masturbez,imi mangai testiculele si radacina perineului, senzatia e mai intensa?
2.Am 16 ani, iar penisul meu in erectie masoara 11cm.Pot satisface vreo fata?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

1. Da, senzatia e mai intensa.
2.Da, cu o asemenea dimensiune poti satisface orice fata.

| nuestenimic a răspuns:

Asculta nu conteaza foarte mult dimensiunea daca stii cum sa o folosesti satisfaci aproape orice femeie dar nu toate femeile sunt la fel si cu cat esti mai rezistent sau cu o erectie mai puternica ca tot aia e cu atat mai bine Bafta la satisfacut femei scuze fete dar pana atunci mai asteapta putin si nu te grabi ca ai sa vezi cand o sa incerci Stii cum zic? Sper ca ti-am fost de ajutor

| danielcristi98 a răspuns:

1.Da,Și eu fac la fel pentru ca e mai intensa plăcerea.
2.Da poți satisface...penisul se dezvolta pana la 20 ani...ori cum media unui penis a unui bărbat este de 14 cm

| skrillx a răspuns:

1.Da
2.Da, conteaza si expresiile faciale si alte chestii, nu doar cat de mare o ai.Un penis extrem de mare este foarte incomod pentru femei.

| ReMaInInG a răspuns:

Eu am satisfăcut o fata cu sula nesculata