| Anonim0101010110 a întrebat:

Eu am 15 ani si am o problema.
Penisul meu masoara 7 centimentri cand este sculat.
Iar cand ma masturbez, am senzatia ca ejaculez dar nu iese nimic.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai spus câte kilograme ai, dacă ești prea gras posibil și acesta sa fie motivul pentru care penisul tău măsoară numai atât. In fine, dacă l-ai măsurat corect.

Un medic ar fi recomandat. Mai întâi discuta cu părinții.

| Anonim0101010110 explică (pentru anonim_4396):

Sunt gras, am in jur de 70 de kilograme

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim0101010110):

La 70 kg nu ești deloc gras happy Dar în fine.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii? Nu ți-a spus ce înălțime are.

| Anonim0101010110 explică (pentru floresdemayo):

Am 1,60

| Anonim0101010110 explică (pentru anonim_4396):

Am 1,60 inaltime

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Anonim0101010110 a întrebat:
Salut TPU!
Eu am 15 ani, si am o problema
Penisul meu masoara 7 centimentri cand este sculat
Iar cand ma masturbez, am senzatia ca ejaculez dar nu iasa nimic
Ce sa fac?
Din nefericire pentru tine, problema cu care te confrunti nu are sanse de... rezolvare in privinta mariri lungimii. Poate doar prin operatie chirurgicala de sectionare a ligamentelor de sustinere a penisului, care este foarte riscanta si foarte scumpa, prin care se poate mari lungimea aparenta insa cu doar circa maxim 2 cm. Producerea spermei probabil se va realiza in urmatorii cativa ani. Situatia in care te afli, este de compatimit. Multa sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| CosminCD a răspuns:

Mai are timp sa mai creasca. Nu cred ca ar trebui sa-ti faci probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| Spartacus12345 a răspuns:

Poate nu l-ai masurat corect. La varsta ta ar trebui sa fie dublu. Daca esti supraponderal, cred ca asta e cauza

| Danyklss a răspuns:

Am citit mesajele de mai jos si precis esti gras, pentru ca eu am tot 15 ani pe penisul de 16 cm
Am 1, 76 inaltime si tot 70kg si sunt destul de plinut