| anonim_4396 a întrebat:

1.Va prefaceti ca va doriti o relatie serioasa ca sa pacaliti femeile si sa obtineti mai usor anumite beneficii sexuale?
2.Preferati o femeie care pune piciorul in prag(scorpie) sau o fata de treaba(ascultatoare}?

3.Cum ai descrie o scorpie comparativ cu o femeie de treaba?

4.Cum poate o femeie sa-si dea seama cand e prinsa intr-o relatie care nu duce nicaieri?
5.Barbatii testeaza femeile? Cu buna stiinta? Daca da, de ce faceti asta?
6.Care sunt spaimele cele mai ascunse ale barbatilor?

7.Cum poate o femeie sa reaprinda interesul unui barbat?

8.De unde stie o femeie cand un barbat este cu adevarat indeagostit de ea?

9.Barbatii prefera femeile pe tocuri sau cu pantofi josi?

10.Cum ar trebui sa spunem unui barbat ca nu ne satisface pe deplin dpdv sexual?

11.Cat de lung poate fi timpul in care nu faceti sex, atunci cand sunteti certati?

12.Ii deranranjeaza pe barbati sa fie intrebati despre trecutul lor?

13.Este bine sa-ti faci din cand iubitul gelos?

14.Barbatii discuta intre ei despre partenerele lor?

15.Este important sa te intelegi bine cu mama partenerului de viata?

Multumesc anticipat celor care isi vor dedica timpul pentru a raspunde! Dau funda celor mai bune si serioase raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| Maxxy79 a răspuns:

1. Asta depinde de fiecare in parte, eu unul NU. 2.Prefer fata de treaba, de ce?-pai unde este intelegere este si liniste. 3.Scorpia,cicalitoare,niciodata nu ai convine nimic, umbla dupa altii, iar fata de treaba, cu totul contrariul. 4.Pai cand vede semne clare ca prietenul nu o iubeste, cand el nu face nimic pentru fericirea cuplului, etc... 5.Sunt unii care fac asta, pai cred ca pentru a sti cu cine va face acel pas important. 6. A mea personala, sa fiu inselat sau parasit. 7.Hmmm,asta depinde de multi factori,de ce s-a intamplat, daca el are alta, in fine, sa incerce sa-i faca pe plac, desigur inainte sa se asigure ca merita efortul. 8.Eheee asta nu se poate sti, se SIMTE! 9. Poate ca cei mai multi pe tocuri, insa mie imi este indiferent. 10.Este un subiect foarte important, pai verde in fata si asa descoperiti unde este problema si sa o remediati, deoarece cele mai multe rupturi de aici pornesc. 11.Cazul meu in particular ne-am impacat apoi am mai rabdat 2 saptamani. 12.Pe mine personal NU, dar pot fi altii pe care ai deranjeaza. 13.Eu cred ca nu are rosta ca intr-o relatie sa aiba loc asa ceva, ar fi cel mai bine sa NU este doar parerea mea. 14. Din nefericire da si de cele mai multe ori mint de rup. 15.Este important pentru bunastarea relatiei familiare, nu se stie cand ai nevoie de ajutor.

| anonim_4396 explică (pentru Maxxy79):

Multumesc frumos pentru raspunsul tau happy

| Maxxy79 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce happy o zi buna

26 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La intrebarea umărul 9 pe tocuri.

| RAY a răspuns:

1 sincer nu, dar multi tineri fac asa, asta si pentru ca fetele mereu vor mereu serioase si daca spui unei fete ca vrei sex te va respinge

2 sa fie undeva la mijloc
3 o fata care nu stie ce vrea sau care vrea doar sa-si bata joc, sau lenese din era moderna materialistele
4 cand nu se face nimic in prezent si doar promisiuni pentru viitor, nu e rau sa visezi dar degeaba daca nu-i pui in plicare in prezent
5 cred ca din cauza sa ne convingem de voi, bine nu paranoic
6 resposabilitatea, copii, loc de munca, banii etc
7 cred ca prin conversatie nu sa fie cicalitoare
8 asta e greu, adevarati actori sunt in realitate si joaca cel mai bine, depinde de fiecare dar ca femeie exista intuitie feminia
9 depinde de fiecare, eu prefer asa cum a lasat-o natura sa fie
10 da cred ca e un pas important
11 sexul impaca orice problema
12 pe mine nu
13 nu
14 nu mai mult despre sport
15 da, foarte important

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

1. nu mi-a placut niciodata sa "pacalesc" pentru sex. exista si femei care vor relatii fara sentimente, casual sex, si femei care for ceva serios, tu alegi ce vrei
2. intelegere si respect, egalitate intre amandoi
3. nu am intalnit scorpii -_-
4...
5. posibil, eu, cred ca partenera mea merita toate increderea mea, nu am timp de jocuri dea testatu
6. sa imi zica ca e insarcinata...
7. sa fii mai feminine, alinturi, sunt sigur ca va pricepeti...
8. dupa privire... cel putin asa e la femei, privirea sincera a unei femei face cat toate cuvintele
9. nu imi pasa
10. direct, ar trebui sa exista comunicare intre cei 2, mi se pare normal ca ea sa stie ce imi place si ce nu, si invers
11. pot rezista destul... totusi nu e bine sa abuzezi. happy
12. mie nu imi place sa vorbesc
13. nu ai cum sa faci gelos, atata timp cat stiu ca ma iubesti
14. da

| anonim_4396 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Mersi pentru raspunsuri, mi.ai parut foarte sincer

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti o scorpie, sau o femeie ascultatoare?

| anonim_4396 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Nici una nici alta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Mama ce intrebare! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

ai dreptul la replica! astept happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prea multe cerinte!
-Raspund doar la una! laughing
1. Sex top model laughing Catalin Botezatulaughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca ti-e lene?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cam asa ceva... laughing
Nu te supara pe mine!
Imi plac intrebariile tale!
Te iubesc! pa pa!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Auzi! ma iubeste zice laughing)) de cand asta? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De azi, sau maine! laughing intelegi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Perfect!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar? :p

| Raiiiisa a răspuns:

Doar barbatii incapabili fac asta, iar o femeie inteligenta isi va da seama cand este pacalita cu o relatie serioasa doar pentru o partida de sex.Imi plac barbatii care sunt pe picioarele lor si spun verde-n fata ce vor.

Eu cred ca este bine sa le ai pe amandoua.Cand esti prea bleaga, barbatul si-o ia in cap si isi cam pierde interesu fata de tine.Trebuia sa fii dulce atunci cand trebuie, si scorpie cand e nevoie.O femeie "puternica" mereu va atrage atentia.

Ca si mine, atunci cand vreaulaughing

Pur si simplu simti asta, de obicei dupa un timp destul de indelungat. Atunci de obicei apar neintelegerile, certurile, nu iti mai place nimic, si asa iti dai seama ca relatia ta nu duce nicaieri.Multe,desi isi dau seama de asta, prefera sa inghita si sa taca!

Da, barbatii testeaza femeile.Normal ca cu buna stiinta.Cred ca fac asta doar atunci cand o femeie le-a atrat cu adevarat atentia si vor ceva mai mult de la ea decat o partida de s*x.

Cred ca spaima lor cea mai mare, este cea de a fi inselatilaughing

O data ce un barbat si-a pierdut interesul fata de tine, acesta nu mai poate fi reaprins.Asta insemna ca tu nu ai fost capabila sa-l tii langa tine, si chiar daca relatia nu s-a terminat, cu siguranta isi gaseste consolarea in bratele alteia.
O femei nu poate face altceva, decat sa tina aprins interesul unui barbat fata de ea.Altfel,relatia s-a dus.

Atunci cand un barbat nu iti spune ca te iubeste zilnic, dar te face fericita si ar face orice ca sa-ti fie bine, acela te iubeste cu adevarat.Nu unul care-ti spune zilnic ca te iubeste, da cand ai nevoie de el fuge cu "coada intre picioare"! Ador barbatii care nu imi spun asta, dar nu se pot abtine sa nu mi-o arate:*

Barbatii prefera femeile care arata bine in orice, si desculte, chiar si in cizmele de guma a lu buniculaughing
Cu siguranta un toc inalt este mai sexy! Daca stii cum sa te pui in evidenta, arati bine oricum.

Foarte direct.In privinta asta nu trebuie sa ai nici o retinere, altfel nu il va interesa sa te satisfaca,(asta in cazul unei relatii). Daca nu am o relatie cu el, nici nu se va ajunge la asa ceva! Si dragostea are importanta sa.

Depinde cat de grava a fost cearta, motivele din care v-ati certat.Ruptura asta poate duce la racirea dintre voi si mai departe stii tu.
Oricum sexul de impacare este foarte dulce.

Pe cei mai multi ii deranjeaza, dar daca este sincer si nu are nimic de ascuns, nu va avea nici o problema sa-ti spuna ce te intereseaza(in limita bunului simt, totusi).Pe mine sincer, nu ma intereseaza trecutul lui, nici despre fostele lui.Atata timp cat eu sunt cea mai importanta nu am nimic. Eventual m-ar interesa sa stiu cu ce au gresit fostele, ca sa nu fac si eu aceleasi gafelaughing

Da, in cazul in care el are impresia ca nu mai exista nici un barbat pe Pamant si fara el nu pot trai! Trebuie sa stie ce are langa el si ca nu mai este una la fel.

Ehh, discuta.Asa sa se duca vestea si despre ei cat sunt de mari si tari, dar si despre partenerele lor.De obicei fac asta cand au fost cu una pentru o noapte. Oricum eu una ii detest pe astia pentru ca nu imi inspira incredere.

Este important.E jale daca ai intrat in "gura " lupuluilaughing.
Pentru linistea cuplului, patrati distanta si vizite doar o data pe luna.

| Meaningful a răspuns:

Fraticule da multe mai vrei. Ar trebui sa iti cer taxa pentru asa un raspuns.

1. Daca vreau sex de la o femeie o fac sa inteleaga si ii spun asta.
Daca vreau o relatie cu o femeie o fac sa inteleaga si ii spun asta.
Relatia include automat si partea de sex.

2. Prefer o femeie care e dragastuoasa din fire dar care ti-o trage de nu te vezi atunci cand nu o respecti.

3. Scorpia e o femeie care urla sus si tare ca are dreptate, desi fura curent.

4. Atunci cand nu sunt discutii despre planuri comune de viitor si relatia mai mult te incurca decat te ajuta pe plan socio-profesional.

5. Suntem vanzatori si cumparatori de cand ne nastem si pana murim. Punct.

6. Ca ajung sub papucul femeii.

7. Sexual, fiind mai mult goala decat imbracata.
Ca relatie si planuri de viitor, fiind independenta financiar si emotional.

8. Atunci cand barbatul o include in planurile lui de viitor fara a-si leza viitorul lui. Crestem impreuna. Nu doar tu. Nu doar eu.

9. Sa stie cand e cazul sa le poarte pe fiecare. Si sa le poarte pe fiecare.

10. Asigurandu-ne intai ca nu cumva esti nesatisfacuta pentru ca nici el nu e satisfacut.

11. Cat timp e necesar ca sa luati decizia de a pune capat relatiei sau de a va impaca.

12. Trecutul conteaza prea putin. Important e prezentul.

13. Nu e bine sa iti doresti asta. Oricum se intampla si fara sa vrei.

14. Mai putin decat femeile.

15. Poate fi un avantaj. Dar daca ea e dusa cu plata nu mai e asa de important.

| Giuvaer a răspuns:

1.Nu
2.Fata de treaba
3.Scorpia e scorpie..nu ai ce sa ii faci.
4.Nu stiu
5.Da,depinde pentru ce..in general din nesiguranta
6.Depinde de fiecare in parte
7.Sex oral
8.Sex oral
9.Conteaza si cand/unde
10. Direct
11.Si o saptamana
12.Pe mine nu
13.NU
14.Da
15.Da

| CristyBv a răspuns:

Imi va face placere sa raspund la aceste intrebari!

1. In cazul meu, raspunsul este nu. De ce? Pentru ca mie nu imi place sa ma joc cu sentimentele cuiva, din motive bine cunoscute de toti. Este ceva inuman, din pacate, practicat de multi in ziua de azi pentru ca asa au fost crescuti. Deci concluzia este ca femeia adevarata care iubeste, trebuie respectata si iubita. Cred ca sti si tu... in ziua de azi cam toate relatiile se bazeaza pe sex, nu avem ce sa facem acestea sunt vremurile, dar una e sa faci sex si alta e sa faci dragoste si cel mai important, cu acordul amandurora si, si mai important, sa fim bine informati inainte!

2. Depinde de caracterul fiecaruia, fata rebela, eswte de obicei si "sexy" si de cele mai multe ori sunt perverse, vulgare, in alte cazuri si prostituate. Asta in cazuri extreme, dar daca tu te-ai referit la femeia care este intr-un fel sau vrea sa fie "barbatul" in casa, care ea impune tot, nu este ok. Nici invers nu este bine, un cupu, o familie, trebuies sa fie bazata pe incredere si sa fie unanim de acord cu tot, daca ma intelegi... Deci in consluzie eu as prefera o femeie cu capul pe umeri, in nici un caz scorpie pentru ca nu va merge niciodata cu caracterul meu, iar o fata ascultatoare, da, dar nici sa se lase umilita, sa aiba si ea demnitatea ei de femeie!

3. O parte din intrebare este raspunsa la 2, dar iti zic mai explicit aici. O femeie "scorpie" mereu, la final, va avea de suferit, pentru ca nu are cum, o persoana sa se comporte, cum se comporta o femeie rebela, care vrea doar distractie, fara sa tina cont de sentimentele celorlati din jurul sau, si la final, sa fie fericita. Femeia "de treaba" este de multe ori, cum am zis la 2, sentimentala, iubitoare si intelegatoare, chiar daca are si ea fixurile ei si probleme ei, ea mereu va vedea si va aprecia ce merita, si in primul rand va sti sa iubeasca si sa respecte!

4. Femeia, are darul de a vedea ce este clar. Un cuplu nu poate rezista atata timp cand nu este: incredere, respect si comunicare. O fata cu capul pe umeri ar intelege si ar vedea ca nu merge, dar una care este obsedata de prietenul ei, nu ar putea sa accepte asa ceva si atunci ea va suferii foarte mult. Deci in concluzie, de obicei semnele sunt clare si de cele mai multe ori, totul se rezolva prin comunicare!

5. Te referi la spaime referitoare la femei, sau la viata in general? Eu am sa-ti raspund complex si am sa cuprind tot. Spaima de obicei este legata de obesia noatra de a nu gresi si a iesi totul bine. Spaima nu este acel sentiment de frica de ceva sau cineva. Spaima este o frica de a nu iesi totul prost si speram sa iasa totul bine. Spaima e asa ca un fior, care nu te lasa in pace. Spaima unui barbat poate fi legata de orice, o intalnire de afaceri sau cu prietena/ni, actul sexual ( barbatii sunt obsedati, sa zic asa, sa iasa totul bine, sa nu cumva sa isi dezamageasca partenera, etc. ), si asa mai departe. Sunt multe, fiecare cu caracterul lui si cat de DEDICAT este in ceea ce face.

6. In ziua de azi nici nu mai poti sa stii. Interesele barbatului sunt in ziua de azi, satisfacerea instinctelor. Asa ca nu poti sa te astepti ca o femeie sa trezeasca interesul barbatului, aducandu-i flori sau ceva de genu. Acum depinde si de ce interes vrea sa reparinda!

8. Cum am mai spus mai sus, sunt anumite semne vizibile. Barbatul dedicat iubetei sale, mereu va fi alaturi de ea, mereu o va sprijini, si nu vor exista secrete. Sunt multe, dar cel mai important este ca barbatul trebuie sa fie sincer, daca este sincer si ai sentimentul, ca mereu te poti baza ca te va proteja si va fi alaturi de tine, atunci da acel barbat te iubeste cu adevarat. Oricum aceasta se simte happy

9. Aoleu, ce intrebare. Un barbat care iubeste cu adevarat nu se uita dupa asa ceva. Doar cei care vor doar o "aventura" atunci da, ei prefera femeile "sexy", iar acestea sunt mai "sexy" pe tocuri, nu imi pot da seama de ce sad.

10. Pentru barbat este foarte dezamagitor sa ii zica partenera asa ceva. Si oricum partenera de obicei are parte de asa, si ea trebuie sa aiba putina rabdare catva timp, chiar mai mult, asta daca chiar il iubeste. Multe cupluri se despart din cauza asta, iar acele cupluri, de fapt nu erau cupluri pentru ca nu exista iubire ci doar sex, daca ma intelegi. Dar daca chiar vrei sa-i spui, nu i-o spune direct, ci indirect pentru a nu-l face sa intre in depresii. De exemplu poti sa-i spui ca, te masturbezi, si daca e baiat destept va intelege ca nu te satisface si te satisfaci singura, oricum vei gasi tu o cale, daca tu esti in situatia asta.

11. Aceasta intrebare nu isi are rostul, chiar deloc. Adica daca sunt despartiti dar inca tin unul la altul atunci nu vor face sex cu altcineva pana nu isi pun la punct viitor impreuna sau nu. Dar daca s-a despartit si sunt foarte certati, unui barbat nu prea poti sa-i spui stop la asa ceva, daca ma intelegi ce vreau sa spun. Timpul in care nu faci, tu ti-l hotarasti si depinde foarte mult de situatie!

12. Nu are de ce sa-i deranjeze pentru si ei intreaba despre trecutul partenerei. Este ceva foarte normal care, intr-un cuplu trebuie sa fie pentru a se cunoaste unul pe celalalt mai bine.

13. De ce sa faci asa ceva? Daca el nu merita nu ai de ce sa faci asa ceva! Nu asa se testeaza iubirea, prin gelozie! Este cea mai dura metoda si chiar daca merita daca tu il iubesti nu-i vei face asa ceva.

14. Da, este un fel de barfa masculina. Este normala, trebuie sa vorbim si noi cu cineva despre viata noatra, daca intelegi ce spun.

15. Si asta e o intrebare nelalocul ei. Este normal sa se inteleaga bine cu totii, si de important, da poate fi important pentru ca totusi este mama partenerului si poate influenta intr-un fel relatia voastra. Dar in general asa este normal nu ca e important sau nu.

Sper ca te-am lamurit, daca mai ai intrebari nu ezita. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru CristyBv):

Si eu ador sa stiu ce gandesc si ceilalti din jurul meu, Multumesc frumos ca ti.ai dedica din timpul tau sa-mi raspunzi

| EmaTanase a răspuns:

Pai, draga sa stii ca barbatii prefera femeile ascultatoare si mai naive, cu timpul aceste fete devin mai rele din cauza iubitului cam infidel sau din cauza ca petrce prea mult timp cu baietii la bere decat cu ea. Sunt unii barbati care prefera sa minta o fata ca o iubeste ca sa obtina o partida de sex dar el nu va sta mult in aceasta relatie odata ce obtine ce a vrut te paraseste. O ''scorpie'' este o femeie rea, neascultatoare, vulgara pe langa o femeie de treaba care se intelege cu toata lumea. O relatie care nu duce nicaieri se poate vedea cu ochiul liber, el nu mai e interesat de tine, nu mai te suna asa de des, nu te mai alinta cum o facea, gaseste diferite pretexte pentru a nu va intalni si plus de asta te inseala, dar un barbat care isi perde interesul pentru tine sau o femeie care si-l pierde cu greu o mai recuperezi si plus de asta o sa existe multe certuri. Barbatii pot testa femeia de la inceputul relatiei sa vada daca e o femeie usoara sau daca vrea doar banii lui. Barbatilor le este frica sa nu cumva sa nu-si satisfaca partenera, le e frica de casatorie, de un posibil copil nedorit. Pai odata ce un barbat isi pierde interesul si dragostea fata de tine nu prea mai ai ce sa-i faci, cum ar fi tu te plictisesti de un lucru, iti pierzi interesul si ori sta aruncat intr-un colt ori il arunci nu? Un barbat care e indragostit de tine o sa te faca cea mai fericita, o sa-ti faca cadouri, o sa-ti spuna cat de minunata esti in fiecare zi si tu poti citi asta dupa mimica fetei si uitandu-te in ochii lui care stalucesc numai atunci cand te vede pe tine. Barbatii prefera si tocurile si pantofii cu talpa joasa. Tocurile te fac mai inalta, mai sexy de obicei tocurile se poarta la un eveniment in combinatie cu ceva elegant iar incaltamintea joasa te arata asa cum esti mai micuta, dar sa stii ca nu incaltamintea conteaza, si tu. Pai si discutiile despre viata sexuala au un rol important in viata de cuplu pur si simplu ii zici ce ai vrea sa faca urmatoarea data si ce nemultumiri ai, nu se va supara ci isi va imbunatati tehnica. Pai poti face sex si o data la o saptamana dar daca va iubiti va impacati imediat, pentru ca nu puteti sta asa. Pai evita sa vorbesti despre fostele relatii ale lui sau ale tale. Nu e recomandat sa-ti faci iubiul gelos nici nu e inteligent, dar poti incerca sa vezi cum reactioneaza si daca te iubeste cu adevarat. Da barbatii discuta despre orice cu prietenii. Normal ca e bine sa te intelegi cu parintii si neamul lui, la fel cum e bine ca el sa se inteleaga cu familia ta altfel relatia poate fi un dezastru.

| anonim_4396 explică (pentru EmaTanase):

Multumesc pentru raspuns happy foarte draguta

| DoneDon a răspuns:

1.Nu trebuie sa te intereseze altcineva atata vreme cat ai o relatie serioasa. Daca vrei sa faci sex, intreab-o, purtati o discutie serioasa, daca nu, astepti

2.Eu sunt un tip care imi plac amandoua dar au si partile lor negative... Daca e scorpie te poate face sa suferi iar daca este ascultatoare, ii poti da un sfat gresit si da vina pe tine + ca este plictisitor daca nu te certi putin. Cu cat te certi mai tare, cand va veti impaca o sa va placeti mai multwinking

3.Ii pasa de propriile pareri, nu asculta opiniile altora, le pasa doar de ei si de restul nu.

4. Nu am habar, dar cred ca este un secret de-al lor laughing... Poate cand nu te mai place ca inainte si simte nevoia sa fie libera.

5. Eu fac asta tot timpul, sunt capricorn deci imi place sa fie loiala. Si da, o testez pentru ca sa vad daca indeplineste cerintele mele, si cat de mult ar vrea sa se implice in relatie

6. Sa vorbeasca cu alti barbati, sa minta. Asta ma enerveaza la culme.

7. Sa vorbeasca sincer, sau daca este o femeie cu capul in nori, sa ii spuna sa faca o partida de sex ceva, sau sa mearga intr-un loc anume

8. Eu cred ca atunci cand barbatii sunt sinceri si le spun partenerelor ceea ce au pe suflet...Pentru mine fetele sunt o enigmalaughing

9.Imi plac fetele mai la moda, dar nu sa atraga atentia tuturor. Deci, nu, fara tocuri happy

10. Nu cred ca ele spun asta barbatilor, ele inghit asemenea lucruri si vor sa vada ce se intampla pe viitor.

11. Eu cred ca este bine sa faceti o partida de sex cand sunteti certati. Stiu ca e greu dar ar fi bine sa mergeti undeva, si apoi la unul dintre voi acasa...Eu inca nu am facut asta, deci nu stiu happy

12.Depinde cat de stralucit este trecutul lui laughing))

13. Nu suport ca femeia sa faca asa ceva. Ea ar trebui sa se gandeasca de doua ori inainte sa faca asa ceva...Eu pur si simplu nu as mai vorbi cu ea vreodata

14. Da, uneori...Dar nu cu oricine! Doar cu cei in care au incredere. Daca discuta asta cu oricine se poate ajunge la chestii urate, barfe, povesti inflorite happy

15. Cu mama soacra? Mai bine cu tata socru laughing...Ca el ii cel care are rolul de protectie. Da este bine daca vrei sa ai o relatie si de care decizi sa mori langa ea (casatorie)

Sper ca te ajuta aceste raspunsuri... Daca mai ai si alte intrebari posteazale

| anonim_4396 explică (pentru DoneDon):

Multam mult pentru raspunsuri happy