| Mariiuta a întrebat:

17 ani,virgina, e normal? ce parere aveti? v-ati incepe viata sexuala acum sau nu?

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Da este normal, din punct de vedere medical viata sexuala se incepe la varsta 18 ani, cand organismul tau este complet dezvoltat.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal. Sexul se incepe la 18 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar fi normal?

| OnuOnulică a răspuns:

Păi poate e normal...
Depinde cum arâţi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E normal, de acum poate sa-si inceapa viata sexuala, daca e implicata intr-o relatie serioasa, sau are pe cineva care merita, gen 'prieteni cu beneficii'. Dar nu e cazul sa-si faca probleme ca e virgina, nu e deloc tarziu.

| sofisis a răspuns:

Este foarte normal.
Daca vrei sa iti incepi viata sexuala o poti face dar sa ai grija cum si cu cine. Ca sa nu iti para rau.

| Dariusuu a răspuns:

Viata sexuala se incepe de la 17 jumate in sus pentru ca sa nu te expui la niste riscuri care iti pot afecta viata.

E foarte normal sa fi virgina la varsta asta.

| Voidwithin a răspuns:

Da este normal nu te lua dupa ce spun altii.

| SadBoyForever a răspuns:

Eu fac 22 de ani in iulie si sunt virgin, deci este bine ca esti virgina, stai linistita, pa pa.

| Krueger a răspuns:

Bravo tie, in ziua de azi putine fete la varsta ta se mai pot lauda cu asta! Viata sexuala o poti incepe cand simti tu ca esti pregatita nu cand spunem noi! succes

| sjgdhsa a răspuns:

E normal, lol mai bine virgina pana la 20 decat curva la 12 - 16 ani