| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti, la ce virsta e deja normal sa iti incepi viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| lumy8876 a răspuns:

Cred ca varsta de 17-18 ani e perfecta

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 18 ani.

| BRG a răspuns:

Cînd te măriți. Soțul să aibă o singură soție, și soția un singur soț spune Biblia.

| LikeNobodyElse a răspuns:

La o varsta in care sa te crezi sigura pe tine... bine nici la 12 ani...si sa ai incredere in partener.

| DorelSudoru a răspuns:

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

La 18 ani.

| lucian_9242 a răspuns:

Dupa 18 ani, parerea mea, sicred ca e una buna

| missShe a răspuns:

Pai dupa exprimarea ta " deja normal " este pe la 14-15 ani la fete. Daca ma intrebi pe mine cred ca este o prostie si ca fetele ar trebui sa fie mai atente cu cine o fac, mai ales prima data, pentru ca este foarte importanat

| enacheirina a răspuns:

E normal atunci cand crezi tu ca esti pregatita.