| anonim_4396 a întrebat:

1La ce virsta ati avut primul prieten? 2Primul sarut? 3Ati spus parintilor?

12 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

1.15 ani si cateva luni.
2.13 ani si jumatate.
3.Nu,nu vorbesc nimic cu parintii mei despre relatiile mele, fie de iubire sau prietenie, despre viata mea sexuala sau alte minuni.Nu inteleg nici banalitatile, de ce sa-mi complic viata inutil, spunandu-le lucruri atat de personale?

| ana_2556 a răspuns:

1. 13 ani
2. 14 ani jumatate
3. Evident.

| DeeaBlondiii a răspuns:

1.12 ani 2.13 ani jum 3. nu a fost nevoie sa spun au observat si singuri dupa comportamentu meubatting eyelashes

| deea89 a răspuns:

Pirmul prieten la 14 ani
Primul sarut...cu primulprieten big grin tot la 14 ani
Nu le-am spus parintilor ca ne-am sarutat dar stiau ca am prieten si pe cine

| AdinaCrissa a răspuns:

1.14 ani. 2.a4 ani jumate. 3. Da

| dasda a răspuns:

1. 12 ani 2. 12 si jumatateblushing. 3 nu.

| TeddyBear a răspuns:

1.12 2. 12jumarolling on the floor. 3 nuoh go on. nu prea vorbesc cu ai mei despre relatiile mele happy

| iulia_7948 a răspuns:

Primul prieten in joaca la gradi, primul serios cel pe care il am acum, de 4 ani incoace. primul sarut la vreo 15 ani. Va doresc sa aveti si voi parinti ca ai mei cu care sa discutati despre orice.

| Hiroko a răspuns:

1. 12 ani
2. 12 ani
3. normal big grin

| Rango a răspuns:

1.11 ani 2.11 ani 3.NU

| feli_1443 a răspuns:

1. 11-12 ani...el are 16-17...2.12 ani.3.nuu logic.ce rost avealaughing

| emilia_2202 a răspuns:

Salut!
La 13 ani am avut primul prieten si cu el am avut si primult sarut si da, am spus parintilor! de la inceput nu prea au fost de acord dar peurma i-am convins ei si le-am aratat ca stiu ce fac si au incredere!