| alexaceban a întrebat:

Primul sarut la ce virsta trebuie sa fie?

Răspuns Câştigător
| BucurAndreea a răspuns:

Nu conteaza la ce varsta...trebuie doar sa fii pregatit, adica sa iubesti persoana respectiva.Totusi la 13-14 ani love struck Funda?

6 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fie la o anumita varsta, cand te simti pregatit, atunci happy

| Solitude15 a răspuns:

Nu conteaza inporta sa fie din dragoste nu asa doar de flori de cuc big grinlaughing

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Gândeşte-te că primul sărut a fost de la mama ta. laughing La orice vârstă. Sărutul nu este ca sexul. happy

| marinaa9 a răspuns (pentru ℵøℵαмε7655):

Mai bine zis 'pupic' ca cine dumnezeu s-ar saruta cu mama? laughing

| ℵøℵαмε7655 a răspuns (pentru marinaa9):

Corect,corect laughing) Mai greşesc şi eu. happy

| marinaa9 a răspuns (pentru ℵøℵαмε7655):

Nu-i bai! Nu era un repros, doar o atentionare ca sa zic asa. happy