| pamPammmPam a întrebat:

La ce varsta ati avut primul prieten si cum le-ati spus parintilor? happy

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Primul prieten l-am avut la gradinita. Adevaratul prieten-la 15 ani.Eu nu am avut probleme cu parintii, pentru ca stiau ca o fata la varsta mea, poate avea un prieten. Dar sa ne intelegem bine: prieten.Peste vreo 3 luni ne-am sarutat.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La 13 ani, si nu le-am spus niciodata! Totul a fost secret!

| Диана a răspuns:

13, si nici acum ei nu stiu nimic. laughing

| dllm. a răspuns:

La 14 ani happy

nu le-am spus straight face m-au vazut sarutandu-ma cu el la coltul straziistraight face
apoi mi-au pus N intrebari!straight face

| Ochiialbastrii a răspuns:

La 13 ani am avut primul prieten... nu le-am spus parintilor big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Aly_7975 a răspuns:

La 15 ani, iar parintii mei nu au stiut.