| Intelligence a întrebat:

rolling eyesmulte raspunsuribig grin. Sunt trista.foarte trista.
Am o relatie frumoasa de 9 luni.prietenul meu este cel mai minunat si iubitor baiat din lume.am incredere in el.si in noi.
Problema este urmatoarea.
Eu ii spun ca nu cred ca vom fi, sau rezista, impreuna pentru totdeauna, desi nu ne certam f.tare.comunicam mult, incredere.
El spune mereu ca el crede`n asta ca ar trebui sa cred si eu.nu sa ma las influentata de ce se`ntampla`n lume [pentru ca asta e problema mea.vad in lumea astea atatea divorturi, atatia care nu cunosc insemnatatea cuvantului "casnicie".]
. sunt descurajata total.si nu`mi prea vine sa cred ca.eu avand 16 ani iar el 20 [ nu mi se pare o diferenta mare, este un baiat f.bun.ma cunoaste de la 14 ani. e ink "un copilas". si a luptat mult pentru iubirea mea] vom rezista tp totdeauna.chiar daca este o iubire adevarata la mijloc.
EU.si EL.ne dorim f.mult.sa ramanem impreuna pentru ttodeauna, el crede asta.insa eu ma simt trista pentru ca ma gandesc ca ar putea interveni cevacrying
Ce sa fac? chiar il vreau pe baiatul asta.nu e o iubire adolescentina. iubirea noastra afacut minuni de multe ori. e ceva serios la mijloc.si el ma vrea.si apropae ca e convins ca din partea lui vom fi impreuna forever.

P. S.: mama mai imi spune "Doar nu crezi ca te mariti cu el[nu-l cunoaste f.binehee hee]. multi baieti mi-au spus si mie asta si nu a fost asa ". aceste vbee din patea mamei mele ma dor enorm, il iubesc f.mult.si ma doare. orice ofensa la adresa lui. voi ce credeti`?sad app [mama nu e o persoana rea.cred ca probabil din cauza ca nu ne cunoaste prea bine relatia nu are incredre in seriozitatea noastra]. Dau funiditsa.sad! :-

Răspuns Câştigător
| Merry24 a răspuns:

Parintii mereu cred ca ne vor binele, dar in dorinta lor de a fi fericiti fac mici greseli. Daca mama ta nu-l cunoaste poate a sosit momentul s-o faca, poate il va place. Daca va iubiti indiferent de varsta sunt ferm convinsa ca veti ramane impreuna pentru totdeauna.pup

5 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Nu iti mai fa atatea ganduri si idei! Traieste prezentul si bucura-te de el, asta e tot ce conteaza.
Pana la urma daca s-ar intampla ceva, Dumnezeu stie ce e mai bine pentru fiecare dintre noi si vei fi si tu surprinsa sa constati asta, in fond nu ai decat 16 ani.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Ok. va sta bine impreuna, va intelegeti comunicati, el te iubeste, totul e frumos, va mai certati ca orice cuplu.

insaa problema e la tine

tu esti aia,, paranoica''

daca omu te iubeste cum zici tu ce e cu teama asta pe tine? vrei ceva serios insa tu vad ca nu esti dispusa sa dai ceva serios. daca va avea pe altcineva iti garantez ca vei simti asta imediatwinking

deci dai inainte si termina-te cu texte din astea de genu' : insa eu ma simt trista pentru ca ma gandesc ca ar putea interveni ceva
, sunt descurajata total

astea sunt doar copilarii si miauneli.

ai incredere in tine si in el.

bafta:*

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Sti ce poate ar fi mai bien sa crezi in tine. nu in ce zic altii. Pur si simplu daca nu aveti motive de ecearta nu vad o problema in asta... sincer incearca sa fi mai optimista si asa te vei intelege mult mai bien si cu el... Daca ai incredere in tien atunci sti cat de departe poti ajunge tu si ar fi bien sa nu mai ascultzi de niemni ca oricine poate greshi chiar daca are 80 de ani poate sa greseasca, eu si prietenul meu suntem impreuna de 1 an jumate nu e mult timp, dar prieteni nostri comuni ziceau ca noi nu vom fi impreuna mai mult de o luna si unite ca nu a fost asa si eu sunt de varta ta si el e mai mare cu 10 ani ca mine si asta nu conteaza deci gandeste-te bine la ce crezi tu si ai sa vezi ca ai sa rezolvi problema atucni cand ai sa ai incredere in fortzele tale

| Polaris a răspuns:

Inserează-i heroină în creier!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stop thinking, and start feeling! nu mai despica firul in 4 atata, strici farmecul vietii...