| MysteriousOfficial a întrebat:

A comandat cineva de la TeleStar Shopping? In cat timp v-a venit comanda? Ati fost multumiti de comanda? Si in special m-ar interesa acel aparat MicroStar? La comandarea lui primesc si celalalt epilator MicroTwizzer? Sunt acele publicitati in care arata, sper ca stiti big grin. Oricum, ceva informatii despre astea daca aveti, m-ati ajuta.big grin

Răspuns Câştigător
| kiki a răspuns:

Salut.eu am cumparat de la Teleshoping aparatul de masaj Relax and Toner si Kosmodisk. aparatul de masaj l-am comandat dupa ce am vazut ca este foarte bun si da rezultate la o vecina si prietena.ea il are deja de un an si jumatate si eu de 2 luni cam asa.sunt extraordinar de multumita de acest aparat si chiar da rezultate. kosmodiscul in schimb nu. abia l-am montat.si imi provoaca mai multa durere si jena. oricum nu ma asteptam la cine stie ce ca a fost doar 70 de ron.un kosmodisc adevarat e in jur la 3 milioane vechi.in fine.dar aparatul il ador! mult succes!

1 răspuns:
| kiki a răspuns:

Inca ceva, scuze ca sa iti raspund la tot ce ai intrebat-comanda vine in 3 zile prin curierat rapid si taxa este de 250, sau prin posta intr-o saptamana si taxa este de 10 lei.eu am ales obtiunea curier rapid si a venit in doua zile.dai telefon si iti cere adresa din buletin ca sa poti ridica comanda, nume si prenume. poti sa faci comanda pe numele oricui pana la urma.pa pa.