| MysteriousOfficial a întrebat:

A comandat cineva de la TeleStar Shopping? In cat timp v-a venit comanda? Ati fost multumiti de comanda? Si in special m-ar interesa acel aparat MicroStar? La comandarea lui primesc si celalalt epilator MicroTwizzer? Sunt acele publicitati in care arata, sper ca stiti big grin Oricum, ceva informatii despre astea daca aveti, m-ati ajuta. big grin

1 răspuns:
| relamaria a răspuns:

Nu am comandat dar daca vrei sa dai banii degeaba e treaba ta