| babyloving a întrebat:

A cui viata e mai usoara, a fetelor sau a baietilor?

Răspuns Câştigător
| i86e2 a răspuns:

Eu cred că a băieților, că nu fac copii, nu le vine ciclul, nu umblă pe tocuri, nu se machiază, nu au sâni care să-i incomodeze, pot să se tundă cât de scurt vor fără să se uite lumea lung la ei. Băieții au mai multă putere în general. E mișto că putem urina din picioare. tongue

Nu știu, dar ar fi groaznic să fiu fată.

| babyloving explică (pentru i86e2):

laughing

| AlexBase1 a răspuns (pentru i86e2):

Daca esti baiat intreba-te... in afar de ciclu..cine le obliga sa nasca, sa umble pe tocuri, sa se machieze, si tunsoarea la fel.Isi complica viata

18 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Nu poti sti a cui e mai usoara. Poate fi un baiat rasfatat de mic, cu parinti bogati si care a invat bine. Poate ajunge medic chirurg si astfel sa fie si renumit.
In schimb o fata poate sa fie saraca si sa aiba probleme de sanatate.II poate muri mama de mica iar bunica ei sa o ingrijeasca.Din pensie sa ia si mancare, rechizite, medicamente pentru dansa.
Viata e dura, iar singura persoana care iti poate raspunde la intrebare e destinul.El hotaraste, punerea in balanta a doua persoane.

| GoguSteriade a răspuns (pentru gohsty):

Lasa extremele ca nu e vorba de asta.

| GoguSteriade a răspuns:

A baietilor, in general.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Niciuna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Baieti - nu nasc, nu au menstruatie, se pisa din picioare, nu se macheaza 3 ore pe zi, nu pierd jumatate din viata ca nu stiu cu ce sa se imbrace, nu se simt folositi cand o femei vrea doar sex de la ei, nu sunt discriminati sexual, au putere fizica.

| DarkBlood32 a răspuns:

A neutrilor rolling on the floor

| Empathizer a răspuns:

A copiilor. Indiferent de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti barbat sau femeie iti faci singur viata fie grea fie usoara!

| LikeACandyxD a răspuns:

Din punctul meu de vedere al baietilor pentru ca ei nu nasc, nu tin in burta 9 luni un copil, nu au ciclu, nu au pericolul de a fi violati si chestii din astea... Dar acum depinde. Daca e vreun tocilar o sa fie batut de catre "tipii mai tari"hee hee Funda?

| 17RauL17 a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Si baietii au pericolul de a fi violati straight face laughing tare aia cu tocilaru.tongue

| LikeACandyxD a răspuns (pentru 17RauL17):

Mersi laughing
De cine pot fi violati?hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| LikeACandyxD a răspuns (pentru the2k):

Orice e posibil laughing

| 17RauL17 a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Sunt si homosexuali nebuni in lumea asta laughing

| Dii23 a răspuns:

A baietilor, clar!happy

| CrYsStYnNa a răspuns:

Nu poti sti a cui e mai usoara