| BruneTTe a întrebat:

A folosit careva vopsea Koleston? Mi-am cumparat si nu stiu cat sa o tin pe par straight face pe foaia lor, la indicatii sunt tot felul de basme si anume cat sa o tii daca folosesti si oxidant sau alte minuni. Am oxidant dar nu vreau sa-l folosesc. Deci credeti ca un blond deschis va reusi sa-mi deschida parul [ care este ciocolatiu cat de cat deschis cu reflexe de roscat? ] sau o sa prinda pe ici si colo?sad si cat timp sa tin vopseaua pe par? mersi, funda!

3 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Vrei sa faci dragoste cu vopseaua straight face? ce i cu sectiunea asta pentru vopseaua ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor vopsea la sectiunea sex sh dragoste rolling on the floor

| cristinanicoleta1985 a răspuns:

Si daca te mai intereseaza vopsea koleston am si eu cateva nuante