| anonim_4396 a întrebat:

Cum reuseste vopseaua asta sa deschida atat de mult parul?
http://www.palette.ro/......d-cenusiu/
E vopsea sau decolorant? A folosit cineva?
Cele care va vopsiti blonde, care credeti ca este vopseaua care deschide cel mai mult? Va rog, un sfat.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Eu eu eu! eu m-am vopsit cu aceasta vopsea.il deschide pentru ca are 2 plicuri cu decolorant pe care il adaugi in continutul vopselei.eu nu am pus decolorantul si tot m-am trezit cu o culoare deschisa.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Kasia):

Te-ai vopsit doar cu crema coloranta? Sau mai avea si oxidant si plicurile acelea erau in plus? Nu e ca si cum te-ai decolora?

| Kasia a răspuns (pentru Bondarel99):

Avea si oxidant.iar pliculetele erau ca sa le pui acolo pentru ca parul sa se deschida.dar eu nu le-am mai pus.e ca si cum te-ai decolora si vopsi in acelasi timp. daca nu pui plicurile nu iese asa deschis.

6 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Wow. Cred ca e exagerata imaginea aia. Nu e decolorant, e vopsea permanenta, insa vad ca are o putere de acoperire super buna. Sau poate cea mai buna din cate am vazut.

| blackcat99 a răspuns:

Uite aici una si mai buna: http://www.palette.ro/......-palette/. Cica deschide culoarea chiar si pe brunet.

| Bondarel99 a răspuns (pentru blackcat99):

E cam dubios, le-am vazut si in supermarket, era doar 9 lei si chiar daca scrie pe cutie vopsea permanenta, eu cred ca e decolorant pur, altfel cum sa deschida 7 nuante? Sa nu mai spun ca vopselele bune care mi-au deschis parul cu maxim 3 nuante erau peste peste 30 lei...