| KeepitSimple a întrebat:

A fost cineva prins masturbandu-se? Vreau povesti reale!

6 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Ai mei au vazut decat ca am filme porno/eventual cand ele rulau si mama si tata, din nefericire mama a vazut cand rula unul si tata, dar nu e acelasi lucru.
Dar sa ma prinda in actiunea acea nu happy insa am avut cativa prieteni care au patit-o, adica au fost prinsi cu aia in mana, unul de catre maicasa si unul de catre sorasa ( el are 16 si sora sa 19 sau 18 )
Ciudate intrebari lol

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pe mata!

| Iulia26 a răspuns:

Tu alta treaba nu ai?laughing Daca vrei poveste reala du-te si masturbeaza-te. Nimeni nu iti va zice daca s-a masturbat sau nu. Mai bine ti-ar veni mintea la cap si ai pune o intrebare CU SENS.

| asul10 a răspuns:

Ciudati sunt oamenii de pe TPU...Multe intrebari ciudate pun... laughing
Si sa stii...trebuie sa fii atent la tine nu la altii tongue

| MonkeyBoss a răspuns:

Mai bine fugi in patuc si citeste o poveste inainte de somnic.

| Groparu a răspuns:

Asta sa iti fie invatatura de minte sa inchizi usa de la camera cand te uiti la Alba ca zapada si cei sapte pitici sa nu intre mata peste tine.