| Yoyo12345 a întrebat:

A început sa îmi iasă fire de par pe penis, e ceva normal? Sunt c-am îngrijorat

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pielea preputiului care ''inveleste'' penisul este identica cu pielea de pe alte parti ale corpului uman (maini, picioare, piept, fata, etc.) astfel ca are pori in care pot exista fire de par. Deci nu este deloc anormal ca din unii pori sa apara cate un fir de par. Daca te deranjeaza, iei penseta si ti-i smulgi. Fir cu fir. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Frank51 a răspuns:

Stai chill ca e normal.

| Crackman a răspuns:

O sa cada?, ai grija.
Este normal... eu pana nu am inceput sa ma rad, aveam penisul la 19 ani in padurea amazon