| senstein a întrebat:

A incercat cineva sa faca sex in zapada? Sa-mi zica daca se merita sa imi inghete ouale.

11 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Ce copil nebun laughing
oarecum imi place idea ta, e chiar o fantezie laughinglaughinglaughing
sa-mi spui cum a fost in zapada, sa incerc si euwinking...bafta

| Heather2001 a răspuns:

Da pe uscat nu poti face? Nu imi place ideea sa faci in apa pentru ca dai m**e la pesti, iar in zapada o sa inghetistraight face

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar un nebun ca tine ar fi înstare să facă asta.

| nyko06 a răspuns:

Nu numai tu ai ingheta ci si partenera ta, e prea frig afara sa faci asa ceva.

| senstein explică (pentru nyko06):

Nu am zis ca fac afara. Iau 10 galeti de zapada si le bag in cada sa fac sex in zapada, de asta am zis... doar sa fiu prea nebun sa stau acu` afara. Cred ca ar fi interesant, sa fac sex pana se topeste zapada si pana se si incalzeste apa...

| Sfanthul a răspuns:

Eu am facut sex in zapada! laughing Nu era ger dar oricum a sfarait zapada sub mine laughing)) Ah! Si nu mi-a inghetzat nimic!

| senstein explică (pentru Sfanthul):

Ok, cred ca am sa pun planul in aplicare maine seara.

| senstein explică:

N-am incercat, si nu cred ca am sa incerc vreodata laughing... in apa chiar e misto sa ****.

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Frtae cum puteti sa puneti astfel de intrebari? Sunt groaznice si urate!

| senstein explică (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Frate, fiecare fu fanteziile lui, nu esti obligat sa scrii. Si chiar, cum *** poti sa pui o astfel de intrebare daca nu ai un raspuns la ce am intrebat eu?

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru senstein):

Eu doar am incercat sa aflu dc puneti astfel de intrebari urate nu trebuie sa te superi.Nam zis cine stie ce