| mihaella00elena a întrebat:

A luat cineva anticonceptionale Artizia?
Au avut vreo reactie adversa? cel mai tare mi-e teama ca ma voi ingrasa, mentionez ca acestea mi le-a prescris medicul meu si mi-a spus ca s-ar putea sa ma ingras.
As vrea mai multe pareri de la voi, care folositi acest anticonceptional.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare organism reacționează în felul său și mai sunt și alte metode contraceptive care nu duc la îngrășare și nu "omoară" organismul cu doze hormonale!
Încearcă o lună de zile și vezi evoluția.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

happy Buna Mihaela.
Apropo ceea ce intrebi tu nu poate sa iti zica nimeni exact deoarece sunt reactii adverse pe care unele persoane le au si altele nu. Deci o sa afli dupa ce incepi sa le folosesti.
Oricum... trebuie sa risti pentru placere. happy
Poate ca daca te vezi zilnic cu iubitul nu o sa observe ca incepi sa "pui pe tine". big grin
Take care, mai vorbim pe mess. happy

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Apropo imi cer scuze dar aveai un nick asemanator cu o fata care o am eu pe mess, de aceea ti-am vorbit mai asa. big grin
Acum am aflat ca nu erai tu. laughing

| mihaella00elena explică:

Nu e nimictongue.

| Mina_1868 a răspuns:

Buna,ai avut vreo reactie adversa? si mie acum mi le-a prescris medicul dar imi este frica sa le iau, nu vreau sa ma ingras.
Mie mi le-a prescris pentru niste cosuri ce le am in jurul gurii. Te rog frumos sa-mi spui daca te-ai ingrasat sau ceva de genu.Ms mult!