| deadman a întrebat:

A m o fata in clasa de care imi place, dar ea nu ma baga in seama cam deloc.Cum as putea sa o fac si pe ea sa ma placa?

P. S.-Arat OK

4 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Afla mai multe despre ea. cine stie, poate are deja prieten. primul pas este sa pari interesat de aceleasi lucruri ca si ea. Intai vb cu prietenii ei. poate asa aflii mai multe, apoi incepe o conversatie prieteneasca cu ea. N-o lua din prima cu: hey, nu vrei sa fi cu mine? sau Nu ma placi? Eu te plac mult! Nu parea disperat. Iar daca cu ea nu merge fi linistit. O sa se intoarca daca arati ok. Si mie mi s-a in tamplat sa plac cate un baiat care ma placea, dupa care se tinea dupa mine. Plus ca, sunt multe fete. 100% sigur o sa te placa cinevawinking Multa bafta!

| FirstTime a răspuns:

Nu ai cum sa-i impui sa te placa, sti cum se zice dragostea cu forta e violwinking Si ca sa te placa fi tandru cu ea, baga-te in seamna etc daca te respinge nu are rost sa-ti bati capu cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, depinde cât de curajos eşti şi ce-i place ei. Surprinde-o. Află dacă are pe cineva şi încearcă să îi fii mereu alături. Primul pas este să încerci să vorbeşti cu ea, dar nu o lua prea tare. În pauze povestiţi împreună. De obicei aşa începe totul. Ascultă-i problemele şi înţelege-o, ajut-o. Într-un final poţi să o inviţi la un suc şi dacă n-are iubit, să-i spui că o placi.

| tweety123 a răspuns:

Nu ea trebuie sa te bage in seama! Ci tu.dar intervine orgoliul... daca esti dragut si crezi ca te-ar place cea mai buna metoda ar fi sa faci cumva sa ramane singuri intr-o incapere, o tragi spre tine si o saruti!(mesteca ceva mentolat)cred ca o sa functioneze, din propria experienta!happy