| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa fac un baiat sa ma placa? Adica el ma baga in seama doar cand isi aduce aminte de mine si e si genul ala care sa isi bata joc si eu sunt indiferenta cu el adica imi place de el dar nu ii arat asta si spuneti ma va rog ce ar trebui sa fac sa il fac sa ma placa.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiecaruia dintre noi, nu ne dorim un partener/partenera care nu stie sa se exprime. Poti incepe cu gramatica si sunt sigur ca el va fi incantat de performantele tale si isi va aduce mai des aminte de tine.

| SkyPilot a răspuns:

Da-I semen ca il placi, dar fara sa oferi prea mult. Adica clar nu ii spui, dar te uiti in ochii lui si ii zambesti, daca te invita undeva accepti (dar nu la el acasa happy ) vorbesti mai mult cu el si ii arati ca te intereseaza ce spune... stiti voi fetele mai bine ce e de facut happy Fiind genul care isi bate joc, daca toate astea nu merg, mai bine o lasi balta!

| grab a răspuns:

Daca esti frumoasa te place by default.
daca nu esti prea pe gustul lui incearca sa compensezi prin alte metode.
conteaza si sa ii marturisesti ca iti place mult de el, poate sa te indrageasca si el mai mult apoi.