| anonim_4396 a întrebat:

A rămas cineva însărcinată luând myo sun plus?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma folosirii produsul Myo-Sun pe o perioada de minim 3 luni de regula se urmareste obtinerea unei imbunatatiri evidente a modului de functionare a foliculilor ovarieni si inducerea unor ovulatii aproapee sigure in fiecare ciclu menstrual. Produsul in sine are si un efect de reglare a ciclului menstrual, ceea ce ii permite femeii sa poate aprecia cu mai mare ''precizie'' perioada fertila. Succes! Bafta!

| alina2k18 a răspuns:

Mod de utilizare:
Oral
Mmmmm, mai bine incerci sex normal neprotejat cu finalizare adancawinking

| Tpufan123 a răspuns (pentru alina2k18):

Stii ca nu trebuie sa scrii ce ti-ar place tie, persoana in cauza avea alta intrebare laughing)

| alina2k18 a răspuns (pentru Tpufan123):

winking Ehh, ziceam si euwinking