| Alessandro_4870 a întrebat:

A si eu o intrebare : cum sa ma mesturbez? m-am documentat dar tot n-am inteles ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Smeck15 a răspuns:

Pai! Presupun ca esti baiat!big grin nu e mare chestie. si nici o rusine. sa te masturbezi. majoritatea baietilor incepe de la 11 - 12 ani. sincer sa fiu eu o fac de la 12 ani. ( nu ma luati cu mistouri... ) iti ei penisu in mana. si ti-o belesti tongue Sau intra si tu pe un site cu filme porno. happy. ti-as zice cateva. dar. pana mea tongue ma da astia afaralaughing scrie si tu pe google scrie Tube8 si dai pe primul-l. Deci fundita?big grin :X

P.S : daca esti fata... happy iti dau id meu. si o facem :X mai bine decat sa te masturbezi :* rolling on the floor :X

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Iti freci penisul.
ce altceva mai vrei?
un video cu siguranta tear ajuta.

| Papusik a răspuns:

Pai esti fata sau baiat?

Ca nu stiu ce raspuns sa dau. Fetele au modul lor, baietii au altul.

Precizeaza ce esti si poate o sa te ajut.

| ema69 a răspuns:

Teoria ca teoria da' practica ne omoara, asa-i? Ar ajuta daca ai specifica ce sex ai...