| emilian2001 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari!
Cum pot sa-mi rup ata fara doctor?
Daca ma mesturbez pot sa o rup?

Fara batjocora!

Răspuns Câştigător
| AsuVL a răspuns:

Nu e nevoie de masturbare, poti intretine relatii sexuale cu o fata.Dar eu iti zic din experienta ca nu mai am ata de la 4 ani(parintii mi-au taiat-o la doctor)

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

O sa faci tu urmatorul clip cu BME Pain Olympics?

| ywar a răspuns:

Ata aceea o poti avea si la 40 de ani si la 70 de ani si la 18 ani si nu arata ca esti virgin. Ata se intinde in timp in decursul vietii sexuale. Nu e nevoie sa o rupi pentru ca [am mai spus-o] fiind o zona bogat vascularizata si foarte sensibila o femeie te poate face sa te sui pe pereti de placere avand ata aceea. Nu o rupe, nu forta nimic, se va intinde. De fapt in marea majoritate a cazurilor se va intinde!

| Danysan a răspuns:

Amice tu chiar vrei sa renunti in mod direct si fara sa faci o fata fericita la asta? Mai gandeste-te!

| Yhugato a răspuns:

NU-i recomandat!

| OanaMada a răspuns:

Hey vezi ca ata se rupe doar o data. eu zic sa profiti de ocazie si sa incerci cu o fata nu singur prin masturbare laughing!

| MariaMara13 a răspuns:

Ce ata? (se spune,, masturbez" nu,, mesturbez")