| MâtssaTa a întrebat:

A-ţi avut vreodată o relaţie la distanţă, fara ca vreodată sa fi vazut acea persoană? Daca da spuneţi cum a fost, si cât timp a durat. Mulţumesc. Fundă + vot kiss.

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Bună. Da. Momentan sunt într-o astfel de relaţie. Până acum avem 6 luni. Şi nu ne-am văzut încă pentru că ne despart 500 şi ceva de km, din păcate. Dar relaţia merge foarte, foarte bine. Vorbim zilnic. La telefon, prin mesaje. Mereu ştim ce face celălalt. Vorbim fără jenă de orice, şi ne simţim foartee bine! :*

4 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Sincer este pierdere de timp...

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Am avut doua pana acum una a durat o saptamana si alta doua zile

| Scliparici a răspuns:

Da si inca o mai am. El este din Bucuresti eu din Craiova. Suntem impreuna de pe 20 decembrie adica de 9 luni.
Ne-am certat de foarte multe si ne-am despartit de 5 ori, dar ne-am impacat de fiecare data. Pana acum nu ne-am vazut niciodata, dar nici nu stiu daca ne vom vedea, cred ca pana la urma ne vom desparti pentru totdeauna pentru ca distanta ne desparte si el nu prea are posibilitatea sa vina sa ne vedem. E dureros dar stiu ca asta va fi finalul. Ne iubim mult dar... poate ca Dumnezeu nu ne vrea impreuna

| Cristi288 a răspuns:

Am avut si eu o relatie una din sector 4 si eu din sector 3 ea avea 22 de ani eu 13 ea tot spunea sa vina la mine sa ma vada da eu nu vroiam. numai am ce sa spun funda?big grin